با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
صفر به یک (نکاتی در مورد استارتاپ‌ها و ساختن آینده)

دانلود و خرید کتاب صفر به یک (نکاتی در مورد استارتاپ‌ها و ساختن آینده)

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صفر به یک (نکاتی در مورد استارتاپ‌ها و ساختن آینده)  نوشته  پیتر تیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صفر به یک (نکاتی در مورد استارتاپ‌ها و ساختن آینده)

«صفر به یک (نکاتی در مورد استارتاپ‌ها و ساختن آینده)» نوشته پتر تیل، میکروکتابی از گروه گردآوری و ترجمه سبکتو است. پیتر تیل، یک نویسنده، کارآفرین، بشردوست و سرمایه‌گذار است. او در دانشگاه فلسفه خواند و بعد حقوق را به عنوان رشته خود انتخاب کرد. در دوران کارآموزی به عنوان دستیار یکی از معروف‌ترین معامله‌گرهای بورس سوئیس مشغول به کار شد و بعد به عنوان وکیل بورس و اوراق بهادر در آمریکا مشغول به کار گشت. پیتر در سال ۱۹۹۹ به همراه سه نفر از دوستانش «پی‌پال» را تاسیس کرد و به شدت در آن موفق شد. آنها سال ۲۰۰۲ «پی‌پال» را به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار به «ای‌بی» فروختند. او سپس یک صندوق پوشش ریسک جهانی راه‌اندازی کرد و همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره آن مشغول به کار است. پیتر به همراه دوستانش در «پی‌پال» در سال ۲۰۰۵ یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر به نام «فاندرز فاند» راه‌اندازی کردند. او اولین سرمایه‌گذار خطرپذیری بود که بیش از ۱۰٪ سهام «فیسبوک» را در سال ۲۰۰۴ خرید. او تجربه بسیار خوبی در کارآفرینی و ایجاد استارتاپ دارد و علم و تجربه او در کنار هم باعث شد تا او در سال ۲۰۱۵ به عنوان یکی از شرکای سرمایه‌گذاری در بزرگترین شتابدهنده دنیا یعنی «وای کامبینیتور» وارد شود. بلیک مستر یکی از شاگردان پیتر تیل در دانشگاه استنفورد در تمام کلاس‌های پیتر شرکت می‌کرد و از صحبت‌های او به دقت یادداشت برداری می‌کرد. کتاب صفر به یک هم بر اساس جمع‌آوری این یادداشت‌ها و کامل کردن آنها نوشته شده‌است. در این کتاب پیتر به این موضوع اشاره می‌کند که اکثر ما موفقیت را رسیدن از نقطه صفر به بی‌نهایت می‌دانیم، در حالی که پیتر در این کتاب می‌گوید موفقیت، رسیدن از نقطه صفر به یک است و این اتفاق تنها زمانی می‌افتد که شما دقیقا بدانید قرار است چه کاری انجام دهید. در این کتاب می‌خوانید که راه اندازی استارتاپ بی‌گدار به آب زدن نیست، بلکه دقیقا برعکس آن، رسیدن به موفقیتی قابل پیش‌بینی است. صفر به یک به شما می‌گوید برای ساختن آینده یا استارتاپ خود به چه چیزی نیاز دارید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
مهدی
۱۳۹۸/۰۱/۱۲

سلام، دوستان درباره اون یکی ترجمه کتاب از راهله یوسف زاده و واسع علوی گفته بودن خیلی ترجمه ضعیفی داشته لطفا اگه کسی این نسخه رو خونده نظرشو بگه. ممنون.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلEPUB