با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنرمند

دانلود و خرید کتاب هنرمند

۳٫۴ از ۸ نظر
۳٫۴ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنرمند  نوشته  ماشااله صفری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهخرید نسخه‌ی چاپی از نشر گلگشتدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هنرمند

«هنرمند» زندگی‌نامه خودنگاشت آندرس اینیستا (-۱۹۸۴)، بازیکن سرشناس تیم بارسلونا و تیم ملی اسپانیا است. او در سطح ملی بیش از ۱۰۰ بازی انجام داده و دوبار قهرمان جام ملت‌های اروپا شده است. در سال ۲۰۱۰ گل قهرمانی اسپانیا در فینال جام جهانی را به ثمر رساند. توانایی بازی او در همه جای زمین، به همراه فروتنی و تواضع ذاتی او، باعث شده تا القابی مانند جادوگر (El Ilusionista)، ضدستاره (El Anti-Galáctico) و جدیدترین آنها «سن آندرس» (San Andrés)، به او داده شود. یکی دیگر از معروف‌ترین القاب آندرس اینیستا «طفل معصوم» است.

او در مقدمه کتابش این گونه نوشته‌است:

این کتاب یک اتوبیوگرافی معمولی و سنتی نیست. بیشتر از کتابِ اینیستای درون زمین، داستان آندرس بیرون زمین است؛ نه بیشتر نه کمتر. شاید جایی در طول این داستان بلند او را در متن قصه‌ی اصلی نبینید، درست بر عکس تمام کتاب های بیوگرافی خودنگاشت که عادت داریم در آنها نویسندگان، خود را قهرمان تمام وقایع زندگی شان نشان داده و حماسه‌ها را پر رنگ کرده و ترس و شک‌ها را کمرنگ می‌کنند.

بخشی از کتاب:

لحظات زیادی وجود داشته‌اند، که وقتی اتفاق افتاده‌اند فکر می‌کردم مهمترین تجربه زندگی‌ام بوده‌اند. مطمئنم زمانی که شروع به نگاه کردن به آنها کنم تا به یادشان آورم، چیزهای دیگری به ذهنم می‌آید. و فکر خواهم کرد که روش اشتباهی خواهد بود. اما تصمیم گرفتم با یکی از جدیدترین لحظات زندگی‌ام آغاز کنم، شاید به این دلیل که همیشه همراهم باقی خواهد ماند و هرگز از بین نخواهد رفت. می‌خواهم با بدترین لحظه‌ی زندگی آغاز کنم. صحبت از روزها، یا ماه‌ها یا یک سال نیست؛ بلکه دوره‌ای غیرقابل وصف از زندگی است. نمی‌توانم زندگی را از پیروزی‌ها و شکست‌ها در مسابقاتی که در آنها بازی کرده‌ام جدا کنم؛ نه، این درباره لحظه‌ای است که دیگر نمی‌توانستم نوری در انتهای تونل ببینم، زمانی که راهی برای پیمودن نبود، چرا که دیگر به آندرس اعتماد نداشتم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mmm
۱۳۹۹/۰۲/۰۳

کتاب خوبیه.ولی خیلی ترجمش خوب نیست.

MOHAMADTAHA RASHIDI
۱۳۹۹/۰۲/۰۹

خیلی بد

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۵
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۹۱۲۱۶-۰-۴
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۵
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۹۱۲۱۶-۰-۴