دانلود و خرید کتاب حال خوب : همین امروز شادمانی خود را بیشتر کنید اثر ریچل رابینز | نشر آسیم | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب حال خوب : همین امروز شادمانی خود را بیشتر کنید اثر مهدی قراچه‌داغی

کتاب حال خوب : همین امروز شادمانی خود را بیشتر کنید

نویسنده:ریچل رابینزمترجم:مهدی قراچه‌داغیانتشارات:نشر آسیمدسته‌بندی:امتیاز:
۳.۰از ۳ رأیخواندن نظرات
انتشاراتنشر آسیم

معرفی کتاب حال خوب : همین امروز شادمانی خود را بیشتر کنید

«حالِ خوب (همین امروز شادمانی خود را بیشتر کنید!)» اثر راشل رابینز است. هدف این کتاب این است که شما را به حرکت درآورد تا اگر قصد انجام کاری دارید و مردد هستید، تردید و دودلی را کنار بگذارید و آن کار را انجام دهید. در این کتاب ۱۲ راه برای رفع کمبود اعتماد به‌نفس بی‌حوصلگی، بی‌برنامگی و بی‌حالی در انجام کار و رسیدن به هدف در زندگی بیان‌شده است. زندگی ما پر از چیزهای غیر ضروری است که می‌تواند باعث استرس و خشم و ناراحتی شود. در این فصل می‌آموزید که زندگی خود را پاکسازی کنید. در این فصل به مهارت‌های ضروری برای بررسی معضلات و پیچیدگی‌هایی می‌پردازیم که در خانه، اتومبیل، زندگی، میز کار، کیف پول و در ذهنتان دارید. در این فصل با هنر پاکسازی آشنا می‌شوید. می‌آموزید که چگونه چیزهای زائد و دست و پاگیر را از زندگی خود دور کنید. به غیر از این، درباره تأثیرات آدمهای منفی و سمی که با آنها روبه‌رو می‌شوید، بحث می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید آنها را از زندگی خود دور کنید. خودتان و پیرامونتان را پاکسازی کنید گاه احساس می‌کنیم چیزهای زائد ما را غرق کرده‌اند. این‌ها زائداتی هستند که جسم، ذهن و احساسات ما را دربرگرفته‌اند. به هم ریختگی می‌تواند علت و نشانه استرس در زندگی شما باشد. می‌تواند حواس شما را از کاری که می‌خواهید بکنید پرت کند. زندگی با بی‌نظمی و به هم ریختگی می‌تواند ناراحت‌کننده باشد، می‌تواند شما را کلافه کند، می‌تواند زیر شلوغی شما را مدفون سازد.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های نشر آسیم

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۴)
«التیام به معنای بهتر شدن نیست، باید آنچه را که نیستید، رها کنید ــ انتظارات و باورها ــ و به کسی که هستید تبدیل شوید.»
معجزه ی سپاسگزاری
این صحبتهای منفی و علیه خود است که ما را دچار تردید می‌کند و اجازه نمی‌دهد به حال خوب برسیم.
مادربزرگ علی💝
«خشمگین بودن به این می‌ماند که زغال داغی را در میان انگشتان خود بگیرید تا آن را به سمت کسی پرتاب کنید، او که در این میان می‌سوزد خود شما هستید.»
احسان رضاپور
برای برخورد موفقیت‌آمیز با باورهای خودمحدودکننده باید منبع آنها را بخشکانید. برای رسیدن به این مهم ممکن است بخواهید از تماس با عوامل انتقادکننده و منفی که مانع پیشرفت و موفقیت شما می‌شوند، بکاهید. این عامل می‌تواند کسی باشد که هنوز در زندگی شما حضور دارد. با درک کردن تأثیر آنها روی احساس خود ارزشمندی‌تان و برخورد کردن با این تأثیرات منفی در موقعیت بهتری قرار می‌گیرید که سررشته امور زندگی خود را به دست بگیرید، بیاموزید که در دفاع از خود حرف بزنید و نشان دهید که به اندازه کافی خوب هستید.
احسان رضاپور

حجم

۶۸٫۰ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها

۱۶۰ صفحه

حجم

۶۸٫۰ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها

۱۶۰ صفحه

قیمت:
۳۵,۰۰۰
تومان