با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب حال خوب : همین امروز شادمانی خود را بیشتر کنید اثر مهدی قراچه‌داغی

دانلود و خرید کتاب حال خوب : همین امروز شادمانی خود را بیشتر کنید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حال خوب : همین امروز شادمانی خود را بیشتر کنید  نوشته  مهدی قراچه‌داغی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حال خوب : همین امروز شادمانی خود را بیشتر کنید

«حالِ خوب (همین امروز شادمانی خود را بیشتر کنید!)» اثر راشل رابینز است. هدف این کتاب این است که شما را به حرکت درآورد تا اگر قصد انجام کاری دارید و مردد هستید، تردید و دودلی را کنار بگذارید و آن کار را انجام دهید. در این کتاب ۱۲ راه برای رفع کمبود اعتماد به‌نفس بی‌حوصلگی، بی‌برنامگی و بی‌حالی در انجام کار و رسیدن به هدف در زندگی بیان‌شده است. زندگی ما پر از چیزهای غیر ضروری است که می‌تواند باعث استرس و خشم و ناراحتی شود. در این فصل می‌آموزید که زندگی خود را پاکسازی کنید. در این فصل به مهارت‌های ضروری برای بررسی معضلات و پیچیدگی‌هایی می‌پردازیم که در خانه، اتومبیل، زندگی، میز کار، کیف پول و در ذهنتان دارید. در این فصل با هنر پاکسازی آشنا می‌شوید. می‌آموزید که چگونه چیزهای زائد و دست و پاگیر را از زندگی خود دور کنید. به غیر از این، درباره تأثیرات آدمهای منفی و سمی که با آنها روبه‌رو می‌شوید، بحث می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید آنها را از زندگی خود دور کنید. خودتان و پیرامونتان را پاکسازی کنید گاه احساس می‌کنیم چیزهای زائد ما را غرق کرده‌اند. این‌ها زائداتی هستند که جسم، ذهن و احساسات ما را دربرگرفته‌اند. به هم ریختگی می‌تواند علت و نشانه استرس در زندگی شما باشد. می‌تواند حواس شما را از کاری که می‌خواهید بکنید پرت کند. زندگی با بی‌نظمی و به هم ریختگی می‌تواند ناراحت‌کننده باشد، می‌تواند شما را کلافه کند، می‌تواند زیر شلوغی شما را مدفون سازد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
«التیام به معنای بهتر شدن نیست، باید آنچه را که نیستید، رها کنید ــ انتظارات و باورها ــ و به کسی که هستید تبدیل شوید.»
معجزه ی سپاسگزاری
برای برخورد موفقیت‌آمیز با باورهای خودمحدودکننده باید منبع آنها را بخشکانید. برای رسیدن به این مهم ممکن است بخواهید از تماس با عوامل انتقادکننده و منفی که مانع پیشرفت و موفقیت شما می‌شوند، بکاهید. این عامل می‌تواند کسی باشد که هنوز در زندگی شما حضور دارد. با درک کردن تأثیر آنها روی احساس خود ارزشمندی‌تان و برخورد کردن با این تأثیرات منفی در موقعیت بهتری قرار می‌گیرید که سررشته امور زندگی خود را به دست بگیرید، بیاموزید که در دفاع از خود حرف بزنید و نشان دهید که به اندازه کافی خوب هستید.
احسان رضاپور

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۹۶۴۴۱۸۵۹۸۴
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۹۶۴۴۱۸۵۹۸۴