با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سکوی پرواز (مجموعه‌های تربیتی سکوی پرواز برای نوجوانان)

دانلود و خرید کتاب سکوی پرواز (مجموعه‌های تربیتی سکوی پرواز برای نوجوانان)

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سکوی پرواز (مجموعه‌های تربیتی سکوی پرواز برای نوجوانان)  نوشته  حسین گلردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب سکوی پرواز (مجموعه‌های تربیتی سکوی پرواز برای نوجوانان)

«سکوی پرواز (مجموعه‌های تربیتی سکوی پرواز برای نوجوانان)» به قلم حسین گلردی (-۱۳۶۴)، کتاب راهنمایی برای مربیان است که در ۵ فصل تنظیم شده‌است. فصل اول کتاب با نام انسان مطلوب، مجموعه تربیتی را به تصویر می‌کشد که انتظارات مجموعه از ویژگی‌های متربیان تا پایان دورۀ اول حضور در مجموعه را بیان می‌کند. فصل دوم مخاطب‌شناسی است که ویژگی‌های انسان امروزی در این سنین را به تصویر می‌کشد. مهم‌ترین بخش این کتاب یعنی راهبردهای کلان در فصل سوم گردآوری شده است. این راهبردها در واقع اموری است که باید در این دوره برای دانش‌آموزان به اجرا درآید و کم‌کاری در محقق شدن هر یک از راهبردها می‌تواند خلأ جبران‌ناپذیری را فراهم کند. در فصل چهارم و پنجم، به راهکارهای عملیاتی و کاربردی پرداخته شده؛ تا معلوم شود در عرصۀ عمل چگونه باید کار کرد. برای این منظوردر فصل چهارم به راهکارهای جذب و گزینش و ویژگی‌های متربی در بدو ورود به مجموعه پرداخته شده و فصل پنجم، حاوی برنامه‌ها و قالب‌هایی است که در این دوره به‌منظور محقق شدنِ کامل اهداف باید اجرا شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمد
۱۳۹۹/۰۵/۲۱

اگر به تربیت غیررسمی علاقه‌مند هستید حتما با موسسه «نجات» (نهاد جلسات آخر هفته تربیتی) آشنا شوید. هم در محتوا و هم در قالب کارهای قابل توجهی دارند nejaat.ir

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۶۱۶۲-۶-۸‬‬
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۶۱۶۲-۶-۸‬‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن