با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
متن کامل انجیل بارنابا

دانلود و خرید کتاب متن کامل انجیل بارنابا

۳٫۳ از ۱۸ نظر
۳٫۳ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب متن کامل انجیل بارنابا  نوشته  سعید کریم‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب متن کامل انجیل بارنابا

«متن کامل انجیل برنابا» بر اساس نسخه ایتالیایی کتابخانه وین و نسخه اسپانیایی دانشگاه سیدنی است که آن را سعید کریم‌پور(-۱۳۵۸) ترجمه کرده‌است. برنابا با نام اصلی جوزف یا یوسف در زمان رسولان به دین مسیح درآمد. او علاقه دنیوی خود را کنار گذاشت و شروع به تبلیغ دین مسیح کرد.به اعتقاد مسلمانان از ویژگی‌های این کتاب اشاره به انحرافات تعالیم برخی دانشمندان مسیحی مانند پولس است و همین امر نیز باعث شد تا کلیسا و پاپ در مقطعی از زمان خواندن این انجیل را ممنوع اعلام کنند. اولین نسخه‌های این انجیل در قرن شانزدهم و به زبان‌های ایتالیایی‌ در کتابخانه پاپ استوکوس پنجم یافت شد، انجیل برنابا در میان اناجیل اربعه، صحیح‌ترین انجیل است و در میان همه کتب آسمانی به استثنای قرآن بی‌نظیرترین. در این کتاب اشاراتی نیز به خاتم پیامبران حضرت محمد (ص) شده است‌.

کاهن گفت: «مسیح۲۶۴۵ چه خوانده می‌شود، و [و ۱۰۳ ب] چه نشانه‌ای آمدن او را اعلام می‌کند»؟۲۶۴۶ عیسی جواب داد: «نام مسیح۲۶۴۷-۲۶۴۸ ستوده۲۶۴۹ است، زیرا خداوند خودش وقتی جان او را آفریده و در جلال آسمانی نهاده نام‌گذاری‌اش کرده است. خدا فرمود: ”باش، ای محمّد!۲۶۵۰ زیرا می‌خواهم از سر محبت تو۲۶۵۱ بهشت و جهان و بسیاری از خلایق را بیافرینم،۲۶۵۲ که همهٔ آنها را به تو ببخشم. تا هر کس تو را مبارک شمارد مبارک شود و هر کس تو را لعنت کند ملعون گردد. وقتی تو را به سوی جهان بفرستم۲۶۵۳ تو را فرستاده رستگاری۲۶۵۴ خویش قرار خواهم داد و کلامت حق خواهد بود، تا جایی که آسمان و زمین زائل شوند اما آیین تو زائل نشود. “نام مبارک او محمّد است». در این وقت همهٔ جماعت صدای خود را بلند کرده گفتند: [س ۱۰۰] «خدایا، فرستاده‌ات۲۶۵۵ را به سوی ما بفرست! ای محمّد،۲۶۵۶ زود بیا برای رستگاری جهان»!

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸۷ صفحه
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۱۲
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۴۲۶-۶۱۹-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۸۸۷صفحه
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۱۲
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۴۲۶-۶۱۹-۵