با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تاثیر فناوری اطلاعات بر کیفیت زندگی کاری

دانلود و خرید کتاب تاثیر فناوری اطلاعات بر کیفیت زندگی کاری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تاثیر فناوری اطلاعات بر کیفیت زندگی کاری  نوشته  کریستین کرونکا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تاثیر فناوری اطلاعات بر کیفیت زندگی کاری

«تأثیر فناوری اطلاعات و ارتباطات بر کیفیت زندگی کاری» نوشته کریستین کرونکا و پیتر هوناکر است. این کتاب به این پرسش‌هایی از این دست می‌پردازد که آیا این دسترسی سریع به اطلاعات، ما را خوشنودتر از گذشته می‌سازد؟ آیا این ویژگی‌ها، کیفیت زندگی کاری ما را نیز بهتر می‌کند؟ و فناوری اطلاعات و ارتباطات چگونه توانسته است کیفیت زندگی ما را تغییر دهد؟

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

کاملاً بدیهی است که هیچ الگوی واحد جهانی که به همه‌چیز سرعت ببخشد وجود ندارد. بالعکس بعضی چیزها از سرعت می‌کاهند، درحالی‌که برخی دیگر سرسختانه در مقابل تمام تلاش‌ها برای بالا بردن سرعت مقاومت می‌کنند، مانند سرماخوردگی. با این‌وجود، قطعاً بسیاری از پدیده‌های اجتماعی وجود دارند که مفهوم شتاب به‌درستی می‌تواند به آن‌ها اعمال شود. به نظر می‌رسند که ورزشکاران سریع و سریع‌تر می‌دوند و شنا می‌کنند؛ فست فود، دوست‌یابی با شتاب، چرت زدن کوتاه، برگزاری مراسم خاک‌سپاری با اتومبیل، همه‌ی این‌ها گواهی بر راه‌حل‌های ما برای سرعت بخشیدن به اقدامات روزمره هستند، رایانه‌ها در سرعت بالاتری محاسبه می‌کنند، حمل‌ونقل و ارتباطات تنها به کسری از زمانی که در قرن گذشته مصرف می‌کردند، نیاز دارند، به نظر می‌رسند که مردم کمتر می‌خوابند (برخی از دانشمندان دریافتند که متوسط زمان خواب به میزان ۲ ساعت از قرن نوزدهم و ۳۰ دقیقه از دهه‌ی ۱۹۷۰ کاهش یافته است (گارهمر ۱۹۹۹، ص ۳۷۸))، و حتی به نظر می‌رسد که ورود و خروج همسایگانمان نیز از آپارتمان‌های خود افزایش‌یافته است، یعنی مشغله‌ی زندگی آن‌ها بیشتر شده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۶۷-۶‬
دسته بندی
تعداد صفحات۳۹۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۶۷-۶‬