با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرزندان شوک: شورش وال‌استریت

دانلود و خرید کتاب فرزندان شوک: شورش وال‌استریت

۴٫۵ از ۶ نظر
۴٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرزندان شوک: شورش وال‌استریت  نوشته  مایکل لوئیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فرزندان شوک: شورش وال‌استریت

«تضمین می‌کنم خون‌تون به جوش میاد!» - جانِت ماسلین، نیویورک تایمز «فرزندان شوک: شورش وال‌استریت» نوشته مایکل لوئیس(-۱۹۶۰) است. این کتاب در لیست پرفروش ترین‌های نیویورک تایمز و آمازون قرار داشته است. مایکل لوئیس در این کتاب پرفروش و ساختارشکن، داستان گروهی کوچک و بت‌شکن در وال استریت را نقل می‌کند که متوجه می‌شوند بازار سهام آمریکا به گونه‌ای متقلبانه به نفع افرادی خاص دستکاری شده است. آنها گرد هم می‌آیند تا ضمن کشف همه روش‌های موذیانه‌ای که برای کسب سودهای نامعتارف از جیب معامله‌گران عادی سهام، مانع ادامه آن‌ها شوند. (برخی از آنها برای پیوستن به تیم، شغل‌های چند میلیون دلاری خود را رها کردند!) در بخشی از کتاب می‌خوانیم: قبل از اینکه آن‌ها براد را به‌عنوان بخشی از فشار بزرگ بفرستند، او هرگز چشمش هم به وال‌استریت یا نیویورک سیتی نیفتاده بود. این اولین دورۀ همه‌جانبه او در سبک زندگی آمریکایی بود و تفاوت آن از سبک زندگی کانادایی برایش جالب بود. او می‌گفت: «همه چیز بیش‌ازاندازه بود، من ظرف یک سالی که در آمریکا بودم به‌اندازه تمام زندگی‌ام آدم مزاحم و بی‌ادب دیدم. مردم بیش از درآمدشان خرج می‌کردند و این کار را با بدهکارشدن انجام می‌دادند و این بیشتر از همه مرا شوکه کرد. در کانادا، بدهی مفهومی خارجی بود. بدهی بد بود. تاکنون هرگز در زندگی‌ام بدهکار نبوده‌ام. من به اینجا آمدم و یکی از دلالان معاملات ملکی به من گفت: ‘با پولی که در می‌آورید، می‌توانید یک آپارتمان ۲.۵ میلیون دلاری داشته باشید’. پیش خودم گفتم، مزخرف نگو!» در امریکا، حتی بی‌خانمان‌ها هم اسراف‌کار بودند. براد زمانی که در تورنتو بود، بعد از مهمانی بزرگ بانکی، ته‌مانده‌های غذا را در سینی‌های پوشش‌دار جمع می‌کرد و آن‌ها را به فرد بی‌خانمانی می‌داد که هر روز در راه خود به محل کار می‌دید. این مرد همیشه سپاسگزاری می‌کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
ehsan
۱۳۹۹/۱۱/۰۹

کتاب درباره معاملات با بسامد بالا hft در بورس آمریکاست. به نظرم اگر با مفاهیم بازارها مالی آشنایی ندارید سمتش نرید چون خسته کننده میشه و درکش هم سخت خواهد بود. من تا تقریبا دو فصل مونده به آخر خوندم

- بیشتر
mostafa
۱۳۹۶/۰۳/۱۲

موضوع و سبک روایی کتاب خیلی جالبه

hoseinezh
۱۳۹۶/۱۱/۱۲

کتاب موضوع بسیار جالبی داره برای علاقه مندان به مباحث بازارهای مالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک۵-۰-۹۷۳۱۳-۶۰۰-۹۷۸
تعداد صفحات۲۸۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۱
شابک۵-۰-۹۷۳۱۳-۶۰۰-۹۷۸