با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
امام، مردم، اقتصاد:  مستندات بیانات  امام خمینی(ره) و برداشت‌های مبتنی بر آن‌ها  در راستای تبیین الگو و معیارهای اقتصاد مردم‌محور (جلد دوم)

دانلود و خرید کتاب امام، مردم، اقتصاد: مستندات بیانات امام خمینی(ره) و برداشت‌های مبتنی بر آن‌ها در راستای تبیین الگو و معیارهای اقتصاد مردم‌محور (جلد دوم)

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب امام، مردم، اقتصاد: مستندات بیانات امام خمینی(ره) و برداشت‌های مبتنی بر آن‌ها در راستای تبیین الگو و معیارهای اقتصاد مردم‌محور (جلد دوم)  نوشته  مجتبی حسنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب امام، مردم، اقتصاد: مستندات بیانات امام خمینی(ره) و برداشت‌های مبتنی بر آن‌ها در راستای تبیین الگو و معیارهای اقتصاد مردم‌محور (جلد دوم)

«امام، مردم، اقتصاد: تبیین الگو و معیارهای اقتصاد مردم محور مبتنی بر اندیشه‌ی امام خمینی (ره)» جلد دوم از این مجموعه در حوزه اقتصاد مقاومتی به قلم مجتبی حسنی و سید حسین حسینی است. انقلاب اسلامی ایران، علی‌رغم پیشرفت‌های شگرف در عرصه‌های مختلف، متأسفانه هنوز از مشکلات اقتصادی رنج می‌برد. به اعتراف صاحب‌نظران اقتصادی و اجتماعی، راهکار اساسی حل این مشکلات اجرای الگوی اقتصاد مقاومتی است که مشارکت مردمی و مردم‌محوری در اقتصاد یا همان حضور آگاهانه، داوطلبانه، فعالانه، جمعی و فردی و متناسب با توان همه افراد ملت در تمامی عرصه‌های اقتصادی کشور در سه ساحت تصمیم‌گیری، تصمیم‌سازی و اقدام، از پایه‌های اساسی آن به شمار می‌رود. تبیین مبانی نظری و الگوی مشارکت مردمی در اقتصاد با تعریف فوق که در نظام‌های اقتصادی سرمایه‌داری و اشتراکی جایگاهی ندارد و به دست آوردن معیارهای اقتصاد مردمی را می‌توان به عنوان اولین گام مردم‌محوری در اقتصاد دانست. در این راستا، این کتاب با بررسی اندیشه‌های حضرت امام خمینی رحمه الله، بعد از تبیین ماهیت، اهمیت و کیفیت مشارکت مردمی، به عنوان اجزای الگوی مشارکت مردمی، به تبیین معیارهای اقتصاد مردم‌محور، که برگرفته از الگوی مذکور است، می‌پردازد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۰۱
شابک۵-۷۲-۷۸۵۰-۶۰۰-۹۷۸
دسته بندی
تعداد صفحات۳۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۰/۰۱
شابک۵-۷۲-۷۸۵۰-۶۰۰-۹۷۸