دانلود و خرید کتاب حل المسائل کتاب ریاضیات مهندسی پرویز قدیمی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب حل المسائل کتاب ریاضیات مهندسی اثر پرویز قدیمی

کتاب حل المسائل کتاب ریاضیات مهندسی

معرفی کتاب حل المسائل کتاب ریاضیات مهندسی

کتاب «حل المسائل کتاب ریاضیات مهندسی؛ معرفی روش‌های مختلف و ارائه حل برای بیش از ۴۲۰ مسئله متنوع و کاربردی» نوشتهٔ پرویز قدیمی و محمد شیخ الاسلامی و علی اکبر قدیمی یکی از کتاب‌های تخصصی مرکز نشر دانشگاه امیرکبیر برای استفادهٔ دانشجویان است.

مركز نشر دانشگاه صنعتی اميركبير (پلي تكنيک تهران) با قدمتی حدود ٥٠ سال در انتشار كتب فنی‌مهندسی، علوم پايه و مديريت صنايع افتخار دارد با چاپ بیش از ۶۰۰ عنوان كتاب تالیفی و ترجمه‌ای، نقش ویژه‌ای را در ارتقای جامعهٔ علمی كشور ایفا کند.

این مرکز با بهره‌مندی از پشتوانهٔ علمی اساتید دانشگاه، اعضای شورای چاپ و نشر و تلاش مجدانهٔ مديريت و كاركنان متعهد در واحدهای تابعه خود، مفتخر به كسب عنوان «ناشر برگزيده دانشگاهی در سال ۱۳۸۱» شد. همچنين در سال ۱۳۸۳ با هدف اعتلا و رشد آثار تاليفی و ترجمه‌ای در زمينهٔ علوم فنی و مهندسی و علوم كاربردی؛ این مرکز مبتكر و مجری مراسم «كتاب سال فنی و مهندسی» در سطح دانشگاه‌های كشور بوده است كه با استقبال اعضای هيئت‌علمی و ناشران دانشگاهی، چهارمین دورهٔ آن نیز در سال ۱۳۸۹ برگزار شد.

بسیاری از آثار منتشر شده توسط این مرکز به عنوان منابع درسی و کمک‌درسی در سایر دانشگاه‌های کشور مورد استفاده و استناد قرار می‌گیرد که کتاب «حل المسائل کتاب ریاضیات مهندسی؛ معرفی روش‌های مختلف و ارائه حل برای بیش از ۴۲۰ مسئله متنوع و کاربردی» یکی از همین منابع است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۲٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۳۰۰ صفحه

حجم

۲٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۳۰۰ صفحه

قیمت:
۲۶,۰۰۰
تومان