با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
داربست

دانلود و خرید کتاب داربست

۲٫۱ از ۱۳۹ نظر
۲٫۱ از ۱۳۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب داربست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داربست

داستان "داربست" یکی از ۲۰ داستان برگزیده‌ی سومین دوره‌ی جایزه ادبی بهرام صادقی است که از بین ۱۰۰۶ داستان ثبت‌شده در دبیرخانه‌ی جایزه، در مرحله‌ی اول داوری برگزیده شده‌اند. *** جایزه‌ی ادبی بهرام صادقی در دو بخش مردمی و هیئت داوران برگزار می‌شود که بخش مردمی آن در طاقچه انجام می‌گیرد. با مطالعه‌ی داستان‌ها و گذاشتن نظر و دادن ستاره بهترین داستان را انتخاب کنید. به ۱۰ نفر از خوانندگانی که بهترین نقد / نظر را درباره‌ی داستان دلخواه‌شان (مثبت یا منفی) بنویسند نفری ۵۰ هزار تومان اعتبار خرید کتاب الکترونیک از طاقچه هدیه خواهد شد. سه داستان برگزیده بخش مردمی نیز با توجه به «تعداد و میانگین ستاره‌ها و نیز نظرات گذاشته‌شده» بر اساس فرمولی خاص در پایان بهمن‌ماه معرفی خواهند شد. لینک آثار برگزیده در سایت خوابگرد: khabgard.com/1829

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶۰)
soren karimi
۱۳۹۹/۰۵/۲۹

یکی از بهترین داستان‌های این سری بود. ملموس و لمس‌کردنی و جالب و جذاب. اون نکته‌ای که می‌خواست رو با موفقیت رسوند و نه بیهوده چیزی رو کش داد و نه داستان رو به حاشیه برد.

کاربر ۳۰۱۶۴۴
۱۳۹۵/۱۰/۲۷

توصیف فضا بسیار عالی بود

فرینش
۱۳۹۵/۱۰/۲۷

نکات منفی:شخصیت پردازی ضعیف بود و همینطور صحنه پردازی.هرچند این موارد توی داستان کوتاه خیلی سخته اما از لوازم ضروریه داستانه. مکان و زمان گم بودند توی حرف ها و تا متوجه اوضاع شویم از زیادی دیالوگ خسته میشدیم.

- بیشتر
Alirez
۱۳۹۵/۱۰/۲۷

بسیار زیبا

امیرمحمد
۱۳۹۵/۱۰/۲۷

نکات منفی ومثبت زیادی داشت میشد که بهتر بشه

soheila45
۱۳۹۵/۱۰/۲۸

حادثه رو بسیار خوب پرورش داده بود،هر چند که آخرش خیلی خوب جمع بندی نشده بود.

جواد
۱۳۹۵/۱۰/۲۸

اصلا خوب نبود

es2
۱۳۹۵/۱۰/۲۹

زیاد جالب نبود جای کار بیشتری داشت.

bahare
۱۳۹۵/۱۰/۲۹

از یک طرف ثروت و فقر خوب نمود میکردن از طرفی در چارچوب یک ساختمان نیمه تکمیل خوب صحنه سازی شده بود نکته منفی زیاد بودن دیالوگ و جلوه دادن زمستان با توصیف برف که حالت خشک و سرد به داستان

- بیشتر
M a r i a m
۱۳۹۵/۱۰/۲۹

چه داستان عجیبی! موضوع تازه ای داشت، اولاش خط سیرش کند بود و وقتی دیدم شخصیت اول خیلی مثبته و دوروبریاش منفی، داشت حوصلم سر میرفت که یهو قضیه هیجانی شد. برخلاف توصیف های تلخ اول، پایانش خوب تموم شد.

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۲۰صفحه
نوع فایلEPUB