با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تاریخچه و مکاتب روان‌شناسی

دانلود و خرید کتاب تاریخچه و مکاتب روان‌شناسی

۳٫۷ از ۱۳ نظر
۳٫۷ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تاریخچه و مکاتب روان‌شناسی  نوشته  غلامحسین جوانمرد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تاریخچه و مکاتب روان‌شناسی

«تاریخچه و مکاتب روان‌شناسی» نوشته دکتر غلامحسین جوانمرد(-۱۳۴۸)، از مجموعه کتاب‌های آموزشی دانشگاه پیام نور در رشته روان‌شناسی است. روان‌شناسی با همه زیرشاخه‌هایش و همچنین با همه اتحادهایش با علوم دیگر، به مطالعه جوانب روانشناختی انسان پرداخته است. ریشه قدیمی این علم را باید در متون کهن مربوط به ملل تمدن‌های باستانی و بعدها در علم فلسفه جستجو کرد. اما بعدها دانش زیست‌شناختی انسان نیز به رشد بالیدگی این مجموعه از معارف بشری کمک کرد و روان‌شناسی علمی به‌وجود آمد. در این کتاب سعی شده است سیر رشد و تکوین رشته روان‌شناسی، با تأکید به دوره بعد از موجودیت رسمی آن، دنبال گردد. معمولاَ در مطالعه تاریخ روان‌شناسی سه نوع رویکرد اتخاذ می‌شود: ۱) رویکرد تقویمی، ۲) رویکرد مکتبی و ۳) رویکرد زندگینامه‌ای. آنچه که در تألیف این کتاب مدنظر مؤلف بوده است ترکیبی از این سه رویکرد می‌باشد. جهت نیل به این هدف از منابع مختلفی که حاصل تلاش‌اندیشمندان حوزه روان‌شناسی است، استفاده شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
زهرا
۱۳۹۸/۰۹/۱۴

سلام من کتاب تاریخچه و مکاتب روانشناسی رو چند وقت پیش از سایت شما با همین مبلغ ۱۱۶۰۰ خریدم ولی از اونجایی ک نمیشه دانلود و ذخیره ش کرد و نمیدونستم باید عضو سایت و اپلیکیشن بشم تا بعدا هم بتونم

- بیشتر
فرید
۱۳۹۹/۰۵/۰۹

سلام میخاستم بدونم اگر گوشیمو عوض کنم و طاقچه رو نصب کنم کتابهایم پاک نمیشه؟ حدود۳۵ کتاب دارم ممنون

سجاد
۱۳۹۹/۱۱/۲۲

سلام چرا من پولو پرداخت کردم اما کتاب دانلود نشد گفت وقت به اتمام رسیده 0

کاربر ۲۰۱۴۴۹۳
۱۳۹۹/۰۴/۰۲

این چه کتابیه؟؟ این که پی دی افه... من شماره صفحه هارو میخوام... فقط کتاب خریدم ک شماره صفحه هاشو بزنم....کتاب 200و خورده ای صفحس این پی دی افه 882 صفحه😑

Jan Hamid
۱۳۹۹/۰۹/۰۶

قیمت این کتاب ۳۰۰ صفحه ای خیلی جالبه خیلی . چون می دونید این کتابو خیلی ها مجبورند بخرند حتی الکتریکشم انقدر گرون گزاشتین.من با طاقچه نیستم با ناشر و نویسنده هستم.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۰۳
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۱۴-۰۰۹۶-۷
تعداد صفحات۲۸۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۰۳
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۱۴-۰۰۹۶-۷