دانلود و خرید کتاب بادبان ها را بکشید
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب بادبان ها را بکشید

کتاب بادبان ها را بکشید حاصل گردآوری زینب ناجی جمال، مریم حلاج، فاطمه شایان پور، طاهره مشایخ، سعیده تیمورزاده و فریده الیاسی فرد است. انتشارات راهیار ۱۱ روایت از خانواده‌های ایرانی را روانهٔ بازار کرده است.

درباره کتاب بادبان ها را بکشید

کتاب بادبان ها را بکشید که با ویراستاری هاجر بنائی و منیره زین العابدینی رنانی منتشر شده، حاوی ۱۱ روایت از خانواده‌های ایرانی به قلم جمعی از نویسندگان است. بیش از ۱۰۰ سال از پیشرفت و گسترش علم روان‌شناسی در عرصه‌های گوناگون می‌گذرد و این رشته همواره تلاش کرده تا پژوهش‌ها و نظریات خود را در زمرهٔ علوم تجربی جا دهد؛ بنابراین هر روز نظریات و رویکردهای مختلفی سر بر آورده‌اند و دیگر روز به فراموشی سپرده شده و رویکرد جدیدی جایگزین آن شده است. برخی مؤلفه‌ها همیشه بوده‌اند و هیچ پژوهش و رویکردی نتوانسته است آن‌ها را از گردونهٔ عوامل رشد انسان بیرون بگذارد. یکی از این‌ها، موضوع ارتباطات خانوادگی در درون خانواده و تأثیر آن بر رشد فرد است.

کتاب حاضر با هدف حرکت به‌سمت خانواده‌ای با کارکرد مطلوب در همهٔ جوامع نوشته شدهاست. این اثر جلد اول از مجموعهٔ کتاب‌های «محیا» در «خانهٔ همبازی» است. در این کتاب از هر طیف مادر و پدری را در روایت‌ها مشاهده می‌کنیم؛ خانواده‌ای که در روستا زندگی می‌کند یا دیگری که پایتخت‌‌نشین است یا خانواده‌ای که در موقعیتی دست به انتخاب زده‌اند که عرف، بارداری در آن مقطع زمانی را نمی‌پسندد تا کسی که پس از گذشت ۱۰ سال از انتخاب سبک زندگی بدون فرزند، خانوادهٔ خود را گسترده کرده‌ و برای تأمین موقعیت تربیتی مطلوب‌تر به وطن برگشته است و... . وجه اشتراک همهٔ ۱۱ خانواده‌ای که در این فرصت و در این کتابْ دور هم جمع شده‌اند، رضایت و خوشحالیشان از تصمیمی‌ است که گرفته‌اند. راویان کتاب، زندگی را فانتزی و به دور از سختی نمی‌بینند، اما این سبک زندگی را با همهٔ سختی و آسانی‌اش دوست دارند و از بودن اعضای خانواده‌شان کنار هم لذت می‌برند.

خواندن کتاب بادبان ها را بکشید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به دوستداران مطالعه درمورد کانون خانواده پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۰

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۲۴۸ صفحه

حجم

۰

سال انتشار

۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها

۲۴۸ صفحه