دانلود و خرید کتاب کدگذاری کانال اثر حمیدرضا خدادادی | انتشارات دانشگاه جامع امام حسین | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کدگذاری کانال اثر حمیدرضا خدادادی

کتاب کدگذاری کانال

معرفی کتاب کدگذاری کانال

کتاب کدگذاری کانال؛ همراه با شبیه‌سازی رایانه‌ای نوشتهٔ حمیدرضا خدادادی است و انتشارات دانشگاه جامع امام حسین آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب کدگذاری کانال

در این کتاب، روش‌های کدگذاری کانال مورد بررسی قرار می‌گیرد. ویژگی ممتاز این کتاب، مثال‌های کاربردی متعدد و پروژه‌های تحلیل‌شدۀ رایانه‌ای است که موجب درک بهتر مطالب خواهد شد.

كتاب کدگذاری کانال ماحصل چندین ترم تدریس درس كدگذاری كانال و فعالیات‌های پژوهشی مرتبط با موضوع در مركز علم و فناوری ارتباطات و شبکۀ دانشگاه جامع امام حسین(ع) است. باتوجه به اینکه عمده كتاب‌های كدگذاری كانال بیشتر از دیدگاه ریاضی به موضوع نگریسته‌اند، در این كتاب سعی شده تا آموزش روش‌های كدگذاری كانال مناسب با دیدگاه یک مهندس طراح و علاقه‌مند به پیاده‌سازی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مطرح شود. در این زمینه از نرم‌افزار متلب نیز استفاده شده تا برای دانشجو این امکان را فراهم كند كه به‌راحتی، بتواند روش‌های كدگذاری و كدگشایی كانال را در كامپیوتر تحلیل كرده و نتایج آن را در قالب نمودارهای نرخ خطای بیت برحسب نسبت سیگنال به نویز مشاهده کند. این نکته موجب می‌شود كه اولا به توان ایجاد شده در خود ایمان آورده؛ ثانیا لذت دست‌یافتن به پاسخ را درک كند.

در این كتاب ۱۴ برنامۀ با نرم‌افزار متلب شبیه‌سازی شده و در انتهای هر فصل آورده شده تا علاوه بر آموزش نحوۀ پیاده‌سازی روش‌های كدگذاری و كدگشایی، فهم مطالب را برای خواننده ساده‌تر كند. 

خواندن کتاب کدگذاری کانال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به متخصصان رشتهٔ کامپیوتر پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات دانشگاه جامع امام حسین

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است