با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مادر پدر، فاطمه زهرا (س) اثر علیرضا رجالی تهرانی

کتاب مادر پدر، فاطمه زهرا (س)

نویسنده:علیرضا رجالی تهرانیانتشارات:انتشارات خادم الرضا (ع)سال انتشار:۱۳۸۸تعداد صفحه‌ها:۱۲۸ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:بدون نظر

سال انتشار۱۳۸۸

تعداد صفحه‌ها۱۲۸ صفحه

معرفی کتاب مادر پدر، فاطمه زهرا (س)

کتاب مادر پدر، فاطمه زهرا (س) نوشتهٔ علیرضا رجالی تهرانی است. این کتاب را که یکی از آثار مجموعهٔ آشنایی با زندگانی چهارده معصوم (ع) است، انتشارات خادم الرضا (ع) منتشر کرده است.

درباره کتاب مادر پدر، فاطمه زهرا (س)

پیامبر اکرم (ص)، فاطمه زهرا (س) و ۱۲ امام را ۱۴ معصوم می‌نامند. اهل‌بیت عصمت و طهارت نمونه‌های کامل تعلیم‌وتربیت پیامبر اکرم (ص) است و راه‌وروش ایشان همان روش پیامبر است.

در تاریخ زندگانی ۱۴ معصوم کتاب‌های بسیاری نوشته و یا ترجمه شده است که هرکدام به‌نوبهٔ خود مفید هستند و برخی به‌عنوان کتاب مرجع مورداستفاده قرار می‌گیرند؛ اما نویسندهٔ مجموعهٔ آشنایی با زندگانی چهارده معصوم (ع) سعی کرده باتوجه‌به شرایط خاصی که هریک از آن بزرگواران داشته‌اند و با رعایت اختصار، به نکات و مطالبی اشاره و با تأکید کند که معمولاً توجهی خاص به آن‌ها نشده است.

در این مجموعه سعی شده است بر تاریخ بسیاری از وقایع مهم یادشده تکیه شود تا خواننده برداشت روشنی از تاریخ داشته باشد. کتاب مادر پدر، فاطمه زهرا (س) به زندگی امام اول شیعیان می‌پردازد.

خواندن کتاب مادر پدر، فاطمه زهرا (س) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است