کتاب اختلالات سالمندی (1401) اثر سینا طاهرزاده بروجنی

دانلود و خرید کتاب اختلالات سالمندی (1401)

مجموعه‌ای کامل از سوالات ارتقاء و بورد تخصصی همراه با پاسخ تشریحی سال ۱۴۰۰

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اختلالات سالمندی (1401)  نوشته  سینا طاهرزاده بروجنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اختلالات سالمندی (1401)

کتاب اختلالات سالمندی (1401) نوشته سینا طاهرزاده بروجنی و مهسا معتمد، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته روان پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب اختلالات سالمندی (1401)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اختلالات سالمندی (1401) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اختلالات سالمندی (1401) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۱۰/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۲۳-۸
تعداد صفحات۲۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۱۰/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۲۳-۸