با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کاربرد درمانی مایعات تزریقی رایج با رویکرد فیزیولوژیک و دارویی اثر محمدباقر اوغازیان

دانلود و خرید کتاب کاربرد درمانی مایعات تزریقی رایج با رویکرد فیزیولوژیک و دارویی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کاربرد درمانی مایعات تزریقی رایج با رویکرد فیزیولوژیک و دارویی  نوشته  محمدباقر اوغازیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب کاربرد درمانی مایعات تزریقی رایج با رویکرد فیزیولوژیک و دارویی

کتاب کاربرد درمانی مایعات تزریقی رایج با رویکرد فیزیولوژیک و دارویی اثر محمدباقر اوغازیان و دیگران یکی از کتاب‌های انتشارات تخصصی حیدری در زمینه داروسازی است که به سفارش دانشگاه علوم پزشکی خراسان به چاپ رسیده است.

با پیشرفت دانش علوم پزشکی، نیاز دانشجویان و اساتید رشته‌های علوم پزشکی به منابع مورد نیاز بیش از پیش احساس می‌شود . انتشارات حیدری در همین راستا در سال ۱۳۹۲ افتتاح شد تا با شناسایی نیاز جامعه پزشکی گامی هرچند کوچک در زمینه انتشار کتب پزشکی بردارد. حاصل تلاش این ناشر در این سال‌ها، چاپ، نشر و ترجمه بیش از چندصد عنوان از جدیدترین و به‌روزترین عناوین کتاب‌های رشته‌های پزشکی و چاپ چندین هزار عنوان کتاب‌های لاتین پزشکی بوده است که در تمامی آنها از اساتید مجرب و بنام برای ترجمه و تالیف منابع مورد نیاز دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی بهره برده است.

انتشارات حیدری علاوه بر چاپ و نشر کتب پزشکی با شناسایی زمینه‌های بازار فروش و در دسترس قرار دادن منابع به گروه هدف اقدام به راه‌اندازی چندین فروشگاه مستقل نشر حیدری در شهرهای تهران، اراک، خرم آباد و بجنورد و …. نموده که با توجه به عدم وجود فروشگاه اختصاصی کتب پزشکی در برخی از استان‌ها این کار با استقبال دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشکده‌های پزشکی این مراکز همراه بوده است.

خواندن کتاب کاربرد درمانی مایعات تزریقی رایج با رویکرد فیزیولوژیک و دارویی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دانشجویان داروسازی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۹-۵۰۵-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۹-۵۰۵-۷