با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب بالندگی فردی و سازمانی اثر مسعود بینش

دانلود و خرید کتاب بالندگی فردی و سازمانی

چگونه می‌توانیم در زندگی فردی و سازمانی پرانرژی، نوآور و موفق باشیم؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بالندگی فردی و سازمانی  نوشته  مسعود بینش  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بالندگی فردی و سازمانی

کتاب بالندگی فردی و سازمانی نوشته مسعود بینش و سیما مهذب حسینیان است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چگونه می‌توانید در زندگی فردی و سازمانی پرانرژی، نوآور و موفق باشید

درباره کتاب بالندگی فردی و سازمانی

کتاب بالندگی فردی و سازمانی تلاش دارد مهارت‌هایی را بیان کند که به عنوان یک فرد، عضو تیم یا عضو سازمان باید کسب کرد تا به بالندگی و شکوفایی رسید. این کتاب به شما یاد می‌دهد چگونه با دیگران روابطی عمیق و مبتنی بر اعتماد و همکاری برقرار کنید. چگونه شبکه‌های ارتباطی خود را گسترش داد و چگونه انرژی نهان خود و دیگران را آزاد و شکوفا کنید. این کتاب به شما یاد می‌دهد برای رسیدن به ذهنیتی مشارکت‌جو، باید عادت‌های مشارکت‌جویی را در خود تقویت کنید، به هنر گفت‌وگو مسلط شوید و متناسب با موقعیت عمل کنید. برای گسترش شبکه‌های ارتباطی، باید ارزش این‌گونه شبکه‌ها را افزود، گروه‌های همدل ایجاد کرد و از حصارهای محدود‌کننده خارج شد. برای آزاد‌سازی انرژی نهان نیز پرسیدن پرسش‌های شورانگیز، خلق چشم‌اندازهای جذاب و خلق معنا و هیجان در کار ضروری است. این کتاب به شما کمک می‌کند در کسب و کار خود موفق‌تر باشید.

بنیان اين کتاب بر انديشه‌های خانم دکتر لیندا گراتن استوار شده است. ايشان از انديشمندان و صاحب نظران برجسته حوزه مديريت در عصر حاضر است. خانم گراتن بر اين باور است که محیط‌های سرشار از انرژی، پديده پیچیده‌ای است و فهم آن مستلزم درک مفاهیم گوناگون روان‌شناختی، معرفت‌شناختی، جامعه‌شناسی و اقتصاد است. او تاثیر ترکیبی ناشی از روابط بین افراد را «سرمايه اجتماعی» محیط می‌نامد و آن را نشان دهنده عمق و حد روابط در يک محیط سرشار از انرژی به شمار می‌آورد. خانم گراتن با استفاده هوشمندانه و نوآورانه از استعاره «انرژی»، انديشه‌های خود را در زمینه اصول بالندگی و سرزندگی فردی و نیز چگونگی پديد آوردن محیط‌های سرشار از انرژی، در دو کتاب پرفروش خود تبیین کرده است. 

خواندن کتاب بالندگی فردی و سازمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به رشد در محیط کار پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب بالندگی فردی و سازمانی

برای پیشتاز ماندن، بايد با انرژی بیشتر، شور و اشتیاق فراوان‌تر و از همه مهم‌تر، نوآورتر کار کرد. چنین ترکیبی است که در جهان فناوری‌محور و دهكده گونه کنونی، موفقیت درازمدت انسان را تضمین می‌کند. اما اين امر چگونه می‌تواند تحقق يابد بدون اين كه کارآلوده شويم؛ يعنی سخت‌تر و بیشتر کار کنیم تا باقی بمانیم، سلامتی خود را به خطر اندازيم، برای خانواده و دوستان خود فاصله بگیريم وهر چه بیشتر از خويشتن حقیقی خود بیگانه شويم. پیشتازان کسانی هستند که ارزش‌آفرين، نوآور و موفقند و هنوز سالم و خوشحالند . وقتی انسان آنها را در دفتر کار، در حین انجام کار و در تیم کاريشان می‌بیند، درمی‌يابد که پرانرژی و بالنده (Glow (هستند. اين حالت را می‌توان در چهره آنها ديد و طنین آن را در صدای آنها شنید. آنها انرژی مثبت می‌پراکنند، قادرند آتش همت و حرکت و هیجان را در ديگران شعله‌ور سازند، روابط و شبكه‌های نیکو و پديد آورند، به ديگران الهام بخشند و ارزش‌های متعالی خلق کنند. اما چرا برخی از انسان‌ها بالنده و سرزنده هستند و برخی نیستند. عده‌ای گمان می‌کنند اين يک موضوع شخصیتی است. در نظر آنها، برخی مردم بالنده به دنیا می‌آيند و برخی ديگر چنین نیستند. اما معلوم شده است که افراد، با شخصیت‌های متفاوت، می‌توانند بالنده باشند. افراد بالنده مشترکاتی دارند که ورای شخصیت آنهاست.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۸/۱۰
شابک۹۷۸۶۰۰۲۷۵۰۰۸۲
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۸/۱۰
شابک۹۷۸۶۰۰۲۷۵۰۰۸۲