با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب یادگیری سیاست از فراسوی مرزها اثر سیدکمال طبائیان

دانلود و خرید کتاب یادگیری سیاست از فراسوی مرزها

نقش روش‌های درس‌آموزی و انتقال سیاست در سیاست‌گذاری‌های معاصر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یادگیری سیاست از فراسوی مرزها  نوشته  سیدکمال طبائیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یادگیری سیاست از فراسوی مرزها

یادگیری سیاست از فراسوی مرزها؛ نقش روش‌های درس‌آموزی و انتقال سیاست در سیاست‌گذاری‌های معاصر اثر سیدکمال طبائيان یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی است.

موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی، از سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را به عنوان یک نهاد اندیشه ورز با هدف پیشتیبانی از نیروهای مسلح در زمینه علوم نرم آغاز کرده و طی سال‌ها فعالیت خود، همواره ترویج‌گر مفاهیم نو و بدیع در این زمینه بوده است.

این موسسه به عنوان نهادی پیشرو، فرصت آفرین و نوآور در توسعه اندیشه و مبانی نظری و کاربردی علوم دفاعی، معرفی و ترویج مفاهیم جدیدی را در کارنامه خود دارد که امروزه در سطح جامعه علمی کشور نیز بسط پیدا کرده و حتی منشاء شکل‌گیری رشته‌های دانشگاهی شده‌اند. این موسسه، بر اساس بند ۱۰ ماده ۵ اساسنامه خود، مکلف به انتشار مقالات، نشریات و کتب علمی و فنی در راستای تامین نیاز نیروهای مسلح می‌باشد؛ در کنار این موضوع در تلاش است تا با انتشار عمومی آثار تولیدی، ضمن اشتراک داشته‌های دانشی خود با اندیشمندان، فرهیختگان و پژوهشگران کشور، از یاری آنان نیز برخوردار شود. امید است که این اقدام منجر به رشد و توسعه بیشتر در هر دو بخش دفاع و ملی کشور گردد. از جمله مهم‌ترین موضوعاتی که در دهه اخیر بیشتر مورد توجه موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی بوده است می‌توان به آینده پژوهی، مدیریت دانش، فرماندهی و کنترل، فناوری اطلاعات و فضای سایبر، مدیریت علم، فناوری و نوآوری، علوم شناختی، کیفیت و استاندارد اشاره نمود.

درباره کتاب یادگیری سیاست از فراسوی مرزها

کتاب حاضر در بخش اول به مفاهیم «درس‌آموزی سیاستی از دیگران» و «انتقال سیاست» ورود کرده و در بخش دوم کتاب، از مقاله‌ ریچارد رز با عنوان «ده گام فراگیری دروس از فراسوی مرزها» برای توصیف مفهوم درس‌آموزی استفاده شده است. 

 خواندن کتاب یادگیری سیاست از فراسوی مرزها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان و پژوهشگران علوم سیاسی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۹۰۱-۵۵-۸
تعداد صفحات۸۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۹۰۱-۵۵-۸