با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سازه های دیاگرید

دانلود و خرید کتاب سازه های دیاگرید

سیستم‌ها، اتصالات، جزئیات

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سازه های دیاگرید  نوشته  تری مایر بوک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سازه های دیاگرید

کتاب سازه های دیاگرید؛ سیستم‌ها، اتصالات، جزئیات نوشته تری مایر بوک یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه شهیدبهشتی است که برای دانشجویان و پژوهشگران به چاپ رسیده است.

دانشگاه شهید بهشتی یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی ایران است که از سال ۱۳۳۸ به عنوان یکی از مراکز علمی معتبر فعالیت خود را آغاز کرده است. این دانشگاه ۱۹ دانشکده، ۳ پردیس و ۱۶ پژوهشکده و مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی دارد.

انتشارات دانشگاه شهید بهشتی (دانشگاه ملی سابق) با نام اداره انتشارات در سال ۱۳۵۲ فعالیت خود را آغاز کرد، این مجموعه از سال ۱۳۵۳ مرکز فروش کتاب خود را هم در دانشگاه تاسیس کرد.

دکتر علی آموزش اولین مدیر این انشارات بود. این انتشارات سال ۱۳۵۴ با نام «دفتر انتشارات و تامین منابع درسی» فعالیت خود را به‌طور مستقل از اداره روابط عمومی دانشگاه گسترش داد.

فعالیت رسمی و سازمان یافته انتشارات و چاپخانه از سال ۱۳۵۹ با مدیریت دکتر رضا شعبانی شروع شد و بعد از چندین مرحله تغییر در سیستم، انتشارات دانشگاه شهید بهشتی در حال حاضر در زمینه چاپ و نشر آثار دانشگاهی و پژوهشی و مجلات بسیار توانمند است و آثار ارزشمندی در اختیار دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرار می‌دهد.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه شهید بهشتی زیر نظر اساتید و متخصصین هر رشته منتشر می‌شوند و بهترین و جامع‌ترین اطلاعات را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند تا هم دانشجویان این دانشگاه و هم دانشجویان دانشگاه‌های دیگر و علاقه‌مندان بتوانند به راحتی به کتاب‌های مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

 درباره کتاب سازه های دیاگرید

سازه‌های دیاگرید در ساخت وساز ساختمان‌های کشور ما چندان رایج نیستند، اما به دلیل امکان بی‌نظیـری کـه بـرای کنتـرل و هـدایت بارهای ساختمان، به ویژه نیروهای جانبی، در اختیار می‌گذارند، تحقیقات مـرتبط و بـه کـارگیری آنهـا بـه عنـوان یکـی از سیسـتم‌هـای ساختمانی نوظهور، در حال افزایش است. جدا از جنبه‌های زیبایی‌شناختی، عملکرد ساختار شبکۀ قطری این سیستم سـاختمانی چنـان بی‌بدیل است که طراح را در پی خود می‌کشاند و او را وامیدارد تبعات انتخاب این سیستم و تغییر اجـزای بنـا و دیگـر الزامـات طـرح و اجرا را بپذیرد. این کتاب بیش از آنکه به محاسبات سازهای این سیستم بپردازد، آن را با نگاه مهندسـی سـاختمان و تمهیـدات طراحـی بررسی می‌کند و ابعاد اجرایی و تجارب جهانی مربوطه را ارائه می‌دهد. اصول کلی طراحی، موضـوعات اجرایـی و سـاخت و تعامـل ایـن سیستم با دیگر اجزای ساختمان، به ویژه نما، بخش‌های اصلی کتاب پیشِ رو را تشکیل داده است.

 خواندن کتاب سازه های دیاگرید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

مهندسان سازه و عمران مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۵۰۹-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۲۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۵۰۹-۹