شریان جراحی عمومی 2

دانلود و خرید کتاب شریان جراحی عمومی 2

مجموعه‌ای کامل از سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شریان جراحی عمومی 2  نوشته  عادل زینال پور قطار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شریان جراحی عمومی 2

کتاب شریان جراحی عمومی 2 نوشته عادل زینال‌پور قطار، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته جراحی عمومی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب شریان جراحی عمومی 2

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب شریان جراحی عمومی 2 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب شریان جراحی عمومی 2 مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب شریان جراحی عمومی ۲ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب شریان جراحی عمومی ۲ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۰۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۰-۹
تعداد صفحات۶۰۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۰-۹

تجربه بهتر در اپلیکیشن