با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب رویکردهای نوین روش های طیفی در محاسبات علمی اثر کورش پرند

دانلود و خرید کتاب رویکردهای نوین روش های طیفی در محاسبات علمی

نظریه و کاربردها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رویکردهای نوین روش های طیفی در محاسبات علمی  نوشته  کورش پرند  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رویکردهای نوین روش های طیفی در محاسبات علمی

رویکردهای نوین روش های طیفی در محاسبات علمی نوشته کوروش پرند و دیگران یکی از کتاب های تخصصی انتشارات دانشگاه شهیدبهشتی برای دانشجویان و پژوهشگرن است.

دانشگاه شهید بهشتی یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی ایران است که از سال ۱۳۳۸ به عنوان یکی از مراکز علمی معتبر فعالیت خود را آغاز کرده است. این دانشگاه ۱۹ دانشکده، ۳ پردیس و ۱۶ پژوهشکده و مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی دارد.

انتشارات دانشگاه شهید بهشتی (دانشگاه ملی سابق) با نام اداره انتشارات در سال ۱۳۵۲ فعالیت خود را آغاز کرد، این مجموعه از سال ۱۳۵۳ مرکز فروش کتاب خود را هم در دانشگاه تاسیس کرد.

دکتر علی آموزش اولین مدیر این انشارات بود. این انتشارات سال ۱۳۵۴ با نام «دفتر انتشارات و تامین منابع درسی» فعالیت خود را به‌طور مستقل از اداره روابط عمومی دانشگاه گسترش داد.

فعالیت رسمی و سازمان یافته انتشارات و چاپخانه از سال ۱۳۵۹ با مدیریت دکتر رضا شعبانی شروع شد و بعد از چندین مرحله تغییر در سیستم، انتشارات دانشگاه شهید بهشتی در حال حاضر در زمینه چاپ و نشر آثار دانشگاهی و پژوهشی و مجلات بسیار توانمند است و آثار ارزشمندی در اختیار دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرار می‌دهد.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه شهید بهشتی زیر نظر اساتید و متخصصین هر رشته منتشر می‌شوند و بهترین و جامع‌ترین اطلاعات را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند تا هم دانشجویان این دانشگاه و هم دانشجویان دانشگاه‌های دیگر و علاقه‌مندان بتوانند به راحتی به کتاب‌های مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

 درباره کتاب رویکردهای نوین روش های طیفی در محاسبات علمی

کتابی که پیش رو دارید بر روش‌های طیفی متمرکز است. امروزه این روش‌ها پا به پای روش‌های تفاضلات متناهی و عناصر متناهی پیش می‌روند و به رده قدرتمندی برای حل انواع معادلات دیفرانسیل و انتگرال تبدیل شده اند. از ویژگی‌های روش های طیفی نسبت به روش های تفاضلات متناهی و عناصر متناهی پیاده‌سازی ساده‌تر، عدم هزینه شبکه‌بندی و در اختیار قرار دادن جواب کلی و سراسری است.

خواندن کتاب رویکردهای نوین روش های طیفی در محاسبات علمی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دانشجویان و پژوهشگران رشته ریاضیات و دیگر رشته‌های مرتبط  اصلی این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۴۳۷-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۵۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۴۳۷-۵