با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول و روش های ایمنوشیمی و سنجش ایمنی

دانلود و خرید کتاب اصول و روش های ایمنوشیمی و سنجش ایمنی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول و روش های ایمنوشیمی و سنجش ایمنی  نوشته  رقیه آرزومند  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول و روش های ایمنوشیمی و سنجش ایمنی

کتاب اصول و روش های ایمنوشیمی و سنجش ایمنی اثر رقیه آرزومند و دیگران یکی از کتاب‌های انتشارات تخصصی حیدری در زمینه پزشکی است که به سفارش دانشگاه علوم پزشکی خراسان به چاپ رسیده است.

با پیشرفت دانش علوم پزشکی، نیاز دانشجویان و اساتید رشته‌های علوم پزشکی به منابع مورد نیاز بیش از پیش احساس می‌شود . انتشارات حیدری در همین راستا در سال ۱۳۹۲ افتتاح شد تا با شناسایی نیاز جامعه پزشکی گامی هرچند کوچک در زمینه انتشار کتب پزشکی بردارد. حاصل تلاش این ناشر در این سال‌ها، چاپ، نشر و ترجمه بیش از چندصد عنوان از جدیدترین و به‌روزترین عناوین کتاب‌های رشته‌های پزشکی و چاپ چندین هزار عنوان کتاب‌های لاتین پزشکی بوده است که در تمامی آنها از اساتید مجرب و بنام برای ترجمه و تالیف منابع مورد نیاز دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی بهره برده است.

انتشارات حیدری علاوه بر چاپ و نشر کتب پزشکی با شناسایی زمینه‌های بازار فروش و در دسترس قرار دادن منابع به گروه هدف اقدام به راه‌اندازی چندین فروشگاه مستقل نشر حیدری در شهرهای تهران، اراک، خرم آباد و بجنورد و …. نموده که با توجه به عدم وجود فروشگاه اختصاصی کتب پزشکی در برخی از استان‌ها این کار با استقبال دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشکده‌های پزشکی این مراکز همراه بوده است.

خواندن کتاب اصول و روش های ایمنوشیمی و سنجش ایمنی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دانشجویان پزشکی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۹-۴۵۷-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۹-۴۵۷-۹