با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نقش مداحان در گسترش معارف دینی

دانلود و خرید کتاب نقش مداحان در گسترش معارف دینی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نقش مداحان در گسترش معارف دینی  نوشته  عباس حیدرزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نقش مداحان در گسترش معارف دینی

کتاب نقش مداحان در گسترش معارف دینی نوشته عباس حیدرزاده است. کتاب نقش مداحان در گسترش معارف دینی سعی دارد به اهمیت مداحی و راه اصولی آن برای ترویج معارف دینی بپردازد.

درباره کتاب نقش مداحان در گسترش معارف دینی

مداحی در جامعه شیعی یک ظرفیت اختصاصی و بی‌بدیل است که اگر مداحان به‌درستی نقش خود را در جامعه ایفا نمایند، آن‌گاه می‌توانیم جامعه‌ای ولایی، بانشاط، منسجم، در مسیر اهل‌بیت علیهم‌السلام و به‌دور از هرگونه تحریف، بدعت و خرافه داشته باشیم. نقش‌آفرینی مداحان در راستای اهداف ائمه اطهار علیهم‌السلام سبب جلوگیری از شیعه‌هراسی در جهان اسلام و ایجاد وحدت بین مسمانان خواهد شد.

در این کتاب که با رویکررد توصیفی ـ تحلیلی تدوین شده است، ابتدا به نقش مداحان در گسترش معارف صحیح دینی در جامعه با عناوینی مانند: مداحان و هدایت جامعه اسلامی، مداحان و وحدت بین مسلمانان، مداحان و ترویج اخلاق اسلامی، مداحان و امر به معروف و نهی از منکر، مداحان و گسترش روحیه شهادت‌طلبی و ظلم‌ستیزی در جامعه، مداحان و تبیین سبک زندگی اهل‌بیت علیهم‌السلام در جامعه و مداحان و مدیریت شادی و عزای مردم پرداخته شده است. سپس منابع صحیحی که یک مداح در راستای نقش‌آفرینی خود در جامعه باید از آن‌ها استفاده نماید، بررسی شده است.

خواندن کتاب نقش مداحان در گسترش معارف دینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات مذهبی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۰۶-۱۶۶-۹
تعداد صفحات۳۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۰۶-۱۶۶-۹