کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2 (2018) اثر معصومه قمی اویلی

دانلود و خرید کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2 (2018)

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2 (2018)  نوشته  معصومه قمی اویلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2 (2018)

کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2 (2018) نوشته معصومه قمی اویلی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته پزشکی زنان است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2 (2018)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2 (2018) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2 (2018) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2 (2018) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2 (2018) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۲۱-۴
تعداد صفحات۳۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۲۱-۴