با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول نگارش در زمینه های فنی

دانلود و خرید کتاب اصول نگارش در زمینه های فنی

راهنمای گام به کام برای مهندسین اساتید و کارشناسان

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول نگارش در زمینه های فنی  نوشته  مایک مارکل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول نگارش در زمینه های فنی

اصول نگارش در زمینه های فنی نوشته مایک مارکل است که با ترجمه محمد مهدی‌نژاد نوری در انتشارات موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی به چاپ رسیده است.

 درباره کتاب اصول نگارش در زمینه های فنی

این کتاب راهنمایی گام به کام برای مهندسین اساتید و کارشناسان فنی است تا با اشراف بیشتر و شیوه‌ علمی بتوانند گزاراشات، کتاب‌ها و مقالات خود را تنظیم کنند و به نگارش درآورند.

 این اثر به متخصصان کمک می‌کند تا نوشته‌های خود را یکدست کنند، نکات مهم و اساسی هر نوشته را مشخص کنند، و ترغیب شوند تا قلم به دست بگیرند و یافته‌ها و پژوهش‌های علمی خود را منتشر کنند. استفاده از رهنمودها و اصول مطرح شده در این کتاب می‌تواند برای تمام سازمان‌های تولیدی و تحقیقاتی کمکی موثر برای مستندسازی فعالیت‌هایشان باشد. رعایت این اصول می‌تواند به ایجاد زبانی مشترک و ساختاری روشن در گفتگوها بیانجامد و باعث رفع ابهامات شود.

 از ویژگی‌های این کتاب می‌توان اعتبار بیست ساله نویسنده، دسته‌بندی مناسب نوشته‌ها و ارايه دستورالعمل‌های کاربردی برای هر یک از آنها، محتوای غنی بر خلاف حجم کم و بلاخره جدید بودن و چاپ آن در یک موسسه معتبر جهانی را نام برد.

 خواندن کتاب اصول نگارش در زمینه های فنی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم.

 دانشجویان، متخصصان، اساتید، کارشناسان و مدیران سازمان‌های تولیدی و فنی مخاطبان این کتاب‌اند.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۷۶/۰۴/۰۱
شابکundefined
تعداد صفحات۲۴۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۷۶/۰۴/۰۱