با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیدار کردن چشم سوم

دانلود و خرید کتاب بیدار کردن چشم سوم

راهنمای کامل کشف دیدگاه‌های جدید، افزایش آگاهی، توجه و رسیدن به روشن‌بینی معنوی از دریچه نگاه قدرتمند چشم سوم

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیدار کردن چشم سوم  نوشته  الا هیوز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیدار کردن چشم سوم

بیدار کردن چشم سوم اثر الا هیوز راهنمای کامل کشف دیدگاه‌های جدید، افزایش آگاهی، توجه و رسیدن به روشن بینی معنوی از دریچه نگاه قدرتمند چشم سوم.

درباره کتاب بیدار کردن چشم سوم

کتاب بیدار کردن چشم سوم اثر پرفروش الا هیوز، با راهنمایی‌های جامعی که ارائه می‌دهد، به شما در جهت رسیدن به سلامت روانی و روشن‌بینی معنوی یاری می‌رساند.  این کتاب نگاه شما را به اطرافتان دگرگون می‌کند و چهره‌ حقیقی دنیا را آشکار می‌سازد.

بازکردن چاکرای چشم سوم چه اهمیتی دارد؟ چرا کسی باید بخواهد مهارت‌های مرتبط با چشم سوم فعال را بیاموزد؟ آیا روش شناخت فعلی ما از جهان ایرادی دارد؟

از لحظه تولد، در دنیایی غرق می‌شوید که جامعه مدرن در طی قرن‌ها تمدن پیشرفته آن را بنا کرده است. از روش تربیت گرفته تا نوع خانه‌هایی که در آن بزرگ می‌شوید، آموزش‌ها، محیط کار، تعاملات روزانه و فرهنگ خاص جامعه که عضوی از آن هستید، همه‌ی آن‌ها عینکی به شما می‌دهند تا جهان را با آن ببینید. در واقع حتی تجربیات و روابط خاصتان نیز می‌توانند به این منظره‌ها جهت دهند، بنابراین شما دیدگاه‌های متفاوتی نسبت به دیگران دارید.

در چنین شرایطی باز کردن چشم سوم کمک می‌کند حقیقت را همانطور که هست، ببینید. به عبارت دیگر، چشم سوم را می‌توان درگاه ورود به حقایق درون خودآگاهی دانست، چاکرایی قابل تعلیم که می‌تواند به افراد در درک نقش‌های شناختی‌شان کمک کرده و حتی مقدم بر منطق و استدلال شود.

با وجود این‌که همه فرصت بازکردن چشم سوم را ندارند و آگاهی از قدرت این چاکرا برای اکثریت ناشناخته می‌ماند، یادگیری گام‌های صحیح به سمت بهره برداری از قدرت‌های چشم سوم پنجره‌ای به سمت دنیای جدید احتمالات معنوی می‌گشاید.

 کتاب بیدار کردن چشم سوم این فرصت را به شما می‌دهد تا با حقایق اساسی مربوط به این چاکرا، ویژگی‌های کلیدی و... آشنا شوید و از آن برای بهبود وضعیت خود بهره ببرید.

فراموش نکنید که تمرین، تمرکز و اشتیاق برای ارتقای وضعیت سلامت روانی کلید موفقیت شما در این زمینه محسوب می‌شود و صرفاً مطالعه‌ی کتاب حاضر کافی نخواهد بود.

کتاب بیدار کردن چشم سوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر می‌خواهید بدانید در پس شناختتان چه چیزهایی وجود دارد، اگر می‌خواهید شهود خود را بالا ببرید و به استدلال مهمتری نسبت به منطق دست یابید و اگر می‌خواهید جهان را از دیدگاه تازه‌ای ببینید، پس با الا هیوز در این مسیر همراه شوید تا دنیای فوق العاده، شگفت‌انگیز و خیره‌کننده موجود در پس آستانه خودآگاهی را با چشم بصیرت ببینید. 

درباره الا هیوز

این نویسنده بیش از سی سال به عنوان متخصص طب طبیعی و مربی تناسب اندام فعالیت کرد. او عناوین پرفروشی مانند چاکراها برای مبتدیان، ریکی شفا برای مبتدیان و بیداری چشم سوم را در کارنامه‌ی کاری خود دارد.

کتاب‌های او به شما امکان می‌دهد در مورد مزایای شگفت‌انگیز کریستال‌ها، چاکراها و... اطلاعات بیشتری کسب کنید. به محض شناختن این موارد می‌توانید فرآیندهای بهبود طبیعی بدن خود را تسریع ببخشید.

علاوه بر این، الا می‌خواهد خوانندگانش درک کنند که چگونه این روش‌های درمانی می‌تواند به آن‌ها در کنار آمدن با استرس و مشکلات عاطفی کمک کند و زندگی بهتری را برای خود ایجاد نمایند.

بخشی از کتاب بیدار کردن چشم سوم

از لحظه تولد، در دنیایی غرق می‌شویم که جامعه مدرن در طی قرن‌ها تمدن پیشرفته آن را بنا کرده است. از روش تربیت گرفته تا نوع خانه‌هایی که در آن بزرگ می‌شویم، آموزش‌ها، محیط کار، تعاملات روزانه و فرهنگ خاص جامعه که عضوی از آن هستیم، همه آن‌ها عینکی به ما می‌دهند تا جهان را با آن ببینیم. در واقع حتی تجربیات و روابط خاص ما نیز می‌توانند به این منظره‌ها جهت دهند، بنابراین ما دیدگاه‌های متفاوتی نسبت به دیگران داریم.

شناخت ما از حقایق اطراف به دلیل روش خاص شکل گیری طرز فکر و ذهنمان تحت تأثیر همین موضوع است. برای مثال ذهنیت دو فرد متفاوت را که در مناطق مختلف جهان بزرگ شده‌اند، درنظر بگیرید.

یکی از آن‌ها زنی بومی است که نزدیک به طبیعت بزرگ شده، خانواده‌اش محصولات کشاورزی پرورش می‌دادند و ضروریات زندگی مثل آب را از منابع طبیعی تأمین می‌کردند. او یادگرفته به طبیعت احترام بگذارد و از گذراندن جوانی خود در کنار جامعه کوچکشان لذت ببرد.

فرد دیگر یک فارغ التحصیل از دانشگاه‌ آیوی لیگ است. این مرد در شهر بزرگ شده و والدینش مدیران ارشد چند شرکت مهم هستند. بسیاری از تجربیات بچگی‌اش مربوط به لذت از خرید است. والدینش او را به فروشگاه‌های بزرگ می‌بردند تا غذاهای جدید را بچشد و برای خودش اسباب بازی و لباس بخرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۳۸-۷
تعداد صفحات۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۳۸-۷