با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۰۱ نکته فیلم نامه نویسی

دانلود و خرید کتاب ۱۰۱ نکته فیلم نامه نویسی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۱۰۱ نکته فیلم نامه نویسی  نوشته  الکسیس نیکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ۱۰۱ نکته فیلم نامه نویسی

کتاب ۱۰۱ نکته فیلم نامه نویسی دامیز اثر الکسیس نیکی است که با ترجمه محمد گذرآبادی منتشر شده است. این کتاب راهنمای خوبی برای آموزش فیلمنامه نویسی است. 

درباره کتاب ۱۰۱ نکته فیلم نامه نویسی

کتاب ۱۰۱ نکته فیلم نامه نویسی به شما کمک می‌کند بتوانید مهم‌ترین نکات درباره فیلم‌نامه نویسی را یاد بگیرید. این کتاب مانند یک خودآموز شما را هدایت می‌کند تا به نتیجه دلخواهتان برسید و فیلم‌نامه مستقل خودتان را خلق کنید. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

خواندن کتاب ۱۰۱ نکته فیلم نامه نویسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به فراگیری فیلم‌نامه نویسی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۴۵-۰
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۴۵-۰