با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
صدای گنجشک ها صدای زندگی ست

دانلود و خرید کتاب صدای گنجشک ها صدای زندگی ست

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صدای گنجشک ها صدای زندگی ست  نوشته  کوثر زنبوری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صدای گنجشک ها صدای زندگی ست

کتاب صدای گنجشک ها صدای زندگی ست رمانی نوشته کوثر زنبوری است که داستان زندگی پرفراز و نشیب مردی را روایت می‌کند.

 درباره کتاب صدای گنجشک ها صدای زندگی ست

این کتاب داستان زندگی مردی‌ است معلق میان گذشته و حال، در گذشته مادرش را به بدترین حالت ممکن از دست داده و در زمان حال هم در شرف از دست دادن همسرش سارا است. عشق سارا، عشق به مادری که در کودکی از دست داده، عشق به خانه‌ای که نمی‌تواند رهایش کند و هزاران التهاب و تشویش و امید...داستان زیبای سردرگمی یک مرد و عشق مغرورانه‌اش‌...

 خواندن کتاب صدای گنجشک ها صدای زندگی ست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به رمان‌های عاشقانه فارسی مخاطباتن این کتاب‌اند.

 بخشی از کتاب صدای گنجشک ها صدای زندگی ست

صداي گنجشک‌ها را كه ميشنوم تازه يادم مي‌آيد، زنده‌ام و دارم زندگي مي‌كنم. گاهي وقتها آدمها براي اين كه زنده بمانند خودشان را مي‌كشند. بعضي‌ها يکدفعه و بعضي‌ها تدريجي خودشان را خلاص مي‌كنند؛ بازنده‌ماندن و زندگي نکردن.

اين روزها حس مي‌كنم دارم به قتل مي‌رسم، آن هم به دست خودم! اين روزها انگار با خودم بيگانه شده‌ام، گويي دو شخصيت کاملا مجزا در من زندگي مي‌كنند؛ يک نفر كه فکر مي‌كند و يک نفركه فقط نفس مي‌كشد، فقط راه مي رود. خود را از قفس خانه رها مي‌كنم و در شلوغي‌هاي شهر محو مي‌شوم.

شهرهاي شلوغ را دوست دارم، خيابان‌هاي پرهياهو و آدم‌هايي كه از ازدحام به هم تنه مي‌زنند و گاهي هم زيرلب چيزي مي‌گويند. اگر خوشبين باشم، مي‌توانم بگويم آدمها هميشه زيرلب ورد مي‌خوانند. از نگاه كردن به آدم‌ها لذت مي‌برم. از اين كه جايي را در خيابان پيدا كنم و بنشينم به كفش‌هاي رنگارنگ نگاه كنم. آدم‌هاي خسته را مي‌شود از كفش‌هاي غبارآلودشان تشخيص داد. به رفت و آمد آدمها نگاه مي‌كنم. اين است جامعه‌ي ما! يک عده آدم صبح تا شب مي‌دوند. صبح تا شب كار مي‌كنند. صبح تا شب غر مي‌زنند. شايد هم صبح تا شب سر هم ديگر کلاه مي‌گذارند و به هم دروغ مي‌گويند و نان هم ديگر را مي‌دزدند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۶۲۷۲-۳
تعداد صفحات۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۶۲۷۲-۳