با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آزمایش های علمی

دانلود و خرید کتاب آزمایش های علمی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آزمایش های علمی  نوشته  اولیویا مالینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آزمایش های علمی

کتاب آزمایش های علمی اثری نوشته اولیویا مالینز با ترجمه سارا یوسفی یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز برای کودکان و نوجوانان است. در این کتاب بچه‌ها با کمک انجام آزمایش‌های علمی ساده و متنوع، با مفاهیم علمی در زمینه‌های گوناگون آشنا می‌شوند. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

در کتاب آزمایش های علمی بچه‌ها با آزمایش‌های ساده‌ای روبه‌رو می‌شوند که به آن‌ها کمک می‌کند تا مفاهیم مختلف فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی را درک کنند و همچنین لذت علم آموزی، جستجوگری و تجربه‌های مختلف و متفاوت را به دست بیاورند.

کتاب آزمایش های علمی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب، اثری جذاب برای تمام نوجوانان کنجکاو و تمام کودکانی است که به علم و دانش علاقه‌مندند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۲۵-۱
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۲۵-۱