با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی با پایتون

دانلود و خرید کتاب پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی با پایتون

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی با پایتون  نوشته  رمضان عباس نژادورزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی با پایتون

پیاده سازی پروژه های برنامه‌ نویسی با پایتون نوشته رمضان عباس‌ نژادورزی و حمیدرضا حسن‌نژاد مرزونی است که در انتشارات فناوری نوین به چاپ رسیده است.

پایتون یک زبان برنامه‌نویسی همه منظوره، سطح بالا، شی‌ءگرا و تفسیری است که توسط فان روسوم در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد. فلسفه ایجاد این زبان بر دو هدف اصلی خوانایی بالایی برنامه‌ها نوشته‌شده، کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است. کلمات کلیدی این زبان به‌صورت حداقلی تهیه‌شده‌اند و در مقابل کتاب‌خانه‌هایی که در اختیار کاربر است، بسیار وسیع هستند. تاکنون کتاب‌های منتشر شده به بیان مفاهیم برنامه‌نویسی با حل مسائل ساده اقدام می‌نمودند که با مطالعه این کتاب‌ها برنامه‌نویسان در نوشتن پروژه‌های واقعی با مشکل مواجهه می‌شدند. اما کتاب حاضر اولین کتاب حل پروژه‌های برنامه‌نویسی پایتون است که با پیاده‌سازی پروژه‌های واقعی برنامه¬نویسان را برای حل پروژه‌های واقعی آماده می‌کند. این کتاب شامل سه فصل است که عبارت انداز:

فصل اول، پیاده‌سازی پروژه‌های ساده و کوچک را با ۲۰ پروژه آموزش می‌دهد.

فصل دوم، پیاده‌سازی پروژه‌های متوسط را با ۲۵ پروژه آموزش می‌دهد.

فصل سوم، پیاده‌سازی پروژه‌های پیچیده و بزرگ را با ۱۲ پروژه آموزش می‌دهد.

در این کتاب برای پیاده‌سازی پروژه‌ها از کتابخانه‌هایی از قبیل matplotlib، tkinter، pyqt5، smtplib، sqlite3، kivy، ¬mysql، random، os، re، numpy، calender، math، turtle، date، time، datetime، pygame، graphics، partial و Image استفاده شده است. برخی از این کتابخانه‌ها ممکن است در سیستم‌تان نصب نباشند. پس ممکن است در اجرای بعضی از پروژها با خطا مواجهه شوید. برای رفع این نوع خطا باید بسته موردنظرتان را بر روی کامپیوترتان نصب نمایید.

 خواندن کتاب پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی با پایتون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 برنامه‌نویسان و متخصصان این حوزه مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۴۶-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۳۵۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۴۶-۰