با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تدوین سیاست ها، راهبردها و راهکارهای اقتصاد دیجیتالی

دانلود و خرید کتاب تدوین سیاست ها، راهبردها و راهکارهای اقتصاد دیجیتالی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تدوین سیاست ها، راهبردها و راهکارهای اقتصاد دیجیتالی  نوشته  سازمان فناوری اطلاعات ایران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تدوین سیاست ها، راهبردها و راهکارهای اقتصاد دیجیتالی

کتاب تدوین سیاست ها، راهبردها و راهکارهای اقتصاد دیجیتالی اثر  سازمان فناوری اطلاعات ایران است.

این اثر در راستای ارتقای دانش متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و همچنین دانش مردم عادی در حوزه فناوری اطلاعات تهیه و تدوین شده است.

سازمان فناوری اطلاعات ایران با توجه به نیاز روزافزون کشور به برقراری و توسعه شبکه‌های رایانه‌ای و ارتباط آنها به یکدیگر و در نهایت اتصال به شبکه های جهانی و با هدف ایجاد زیرساختهای ارتباطی لازم برای تحقق چنین امری و نیز امکان دسترسی به منابع اطلاعاتی، خدماتی، و برنامه‌های کاربردی داخلی و خارجی تحت عنوان امور دیتا از سال ۱۳۷۰ به عنوان یکی از قسمتهای زیرمجموعه وزارت پست و تلگراف و تلفن آغاز به کار کرد.

هم زمان با تغییر نام وزارت پست و تلگراف و تلفن به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۱۳۸۲، تغییراتی در سطح شرکت‌های تابعه رخ داد. در این رابطه امور ارتباطات دیتا ضمن تغییر هویت در تابستان ۱۳۸۳به شرکت ارتباطات داده‌ها تغییر نام یافت و در تابستان ۱۳۸۴با توجه به توسعه اهداف وماموریت‌های شرکت، نام آن به شرکت فناوری اطلاعات تغییر نمود.

سازمان فناوری اطلاعات ایران نهادی است دولتی وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با ایجاد و بکارگیری سازوکارهای لازم، حوزه ی فناوری اطلاعات کشور از بخش‌های دولتی، عمومی و خصوصی را از طریق اعمال سیاست‌ها، مقررات، استانداردها و ... برپایه مصاح، منافع و امنیت ملی و عمومی، سازماندهی، هدایت و راهبری و کنترل می‌نماید و به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران منافع و مصالح ملی و سیاست‌های ابلاغی در حوزه فناوری اطلاعات را از طریق نهادها و مجامع بین المللی ذیربط پیگیری می‌نماید.

ماموریت این سازمان عبارت است از هدف گذاری، هدایت، نظارت راهبردی، ساماندهی و توسعه امن، ایمن و پایدارفناوری اطلاعات کشور در راستای تامین منافع، مصالح، امنیت ملی، رفاه عمومی و توسعه همه جانبه و پایدار کشور.

درباره کتاب تدوین سیاست ها، راهبردها و راهکارهای اقتصاد دیجیتالی

به صورت مشخص اهداف این کتاب شامل این موارد است: ۱- تولید و ترویج دانش اقتصاد دیجیتال به شرح پروژه‌های مصوب شورای راهبری اقتصاد دیجیتال، مستندسازی دستاوردهای اجرایی و عملیاتی از قبل تاکنون، ۲- بر پایی اتاق فکر (جهت ایده‌پردازی، آینده‌نگری، توسعه نگری اقتصاد دیجیتال) ۳ - تدوین، ترجمه کتب مربوط به اقتصاد دیجیتال.

خواندن کتاب تدوین سیاست ها، راهبردها و راهکارهای اقتصاد دیجیتالی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

متخصصان و علاقه‌مندان به حوزه فناوری اطلاعات مخاطبان این کتاب‌اند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۶
شابکundefined
تعداد صفحات۲۵۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۶