با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خورشید و هامون

دانلود و خرید کتاب خورشید و هامون

مجموعه سرزمین جاودانی من

۴٫۶ از ۵ نظر
۴٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خورشید و هامون  نوشته  محبوبه کلبعلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خورشید و هامون

کتاب خورشید و هامون اثر محبوبه کلبعلی یکی از کتاب‌های مجموعه سرزمین جاودانی من است کـه بـا همـت نویسـندگان و تصویرگران بومـی اسـتان سیسـتان و بلوچسـتان و بـا پشـتیبانی فنـی و هدایـت مدرسـه توسـعه پایـدار تهیـه و بـا حمایت مالـی وزارت فرهنگ و ارشـاد اسـامی منتشـر شـده اسـت.

ســرزمین جاودانــی مــن، پویشــی ملــی و در راســتای توانمندتــر کــردن شــهرهای کوچــک و روســتاها و بــه ویژه مناطق کمتر دیده شده کشورمان است که به ابتکار مدرسه توسعه پایدار کـه یکـی از برنامه‌هــای پژوهشــکده سیاســتگذاری دانشــگاه صنعتــی شــریف اســت، راه انــدازی شــده اســت.

نویسـنده و تصویرگـران بومـی، داسـتان‌ها و سـوژه‌های محلـی و پیام‌هـای مرتبـط بـا پیشـرفت و آبادانـی، سـه ویژگـی خـاص کتاب‌هـای طـرح سـرزمین جاودانـی مـن هسـتند. 

عواید فروش کتاب‌های پویش سرزمین جاودانی من، علاوه بر تخصیص به دست اندرکاران و نویسندگان و تصویرگران محلی، در مسیر توانمندسازی و کمک به پیشرفت و آبادانی روستاها و شهرهای کوچک کشورمان صرف می‌شود.

 درباره کتاب خورشید و هامون

این کتاب به دل بستگی دختری به نام «خورشید» به دریاچه هامون می‌پردازد و ما را با دنیای کودکانه او و تلاش‌هایی که برای زنده کردن هامون انجام می‌دهد آشنا می‌کند.

پیام محوری داستان، مسئولیت پذیری و برداشتن قدم های کوچک برای کمک به سرزمین خود است.

 کتاب خورشید و هامون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای بچه های مقطع ابتدایی و متوسطه اول مناسب است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
شوان
۱۴۰۰/۰۵/۱۳

عالی. داستانی زیبا راجع به تلاش دخترک کوچکی برای نجات دریاچه هامون با درون مایه‌ای راجع به مسئولیت‌پذیری و بی‌تفاوت نبودن به مشکلات جامعه و البته در ستایش همیاری اجتماعی

مینا ب.
۱۴۰۰/۰۶/۲۲

چه داستان قشنگی و چه تصاویر پر از حس خوبی!😊

باران مقربیان
۱۴۰۰/۰۶/۲۹

خواننده عزیز توصیه می کنم کتاب خورشید و هامون را با فرزندان تان بخوانید. داستانی بسیار جذاب با شخصیت پردازی ای واقع گرایانه می باشد. ما را با یکی از مناطق ایران آشنا می کند و از نظر تعلیمی نیز

- بیشتر
Fateme
۱۴۰۰/۰۶/۲۷

کتاب خوبی بود.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۶۷۹-۸-۱
تعداد صفحات۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۶۷۹-۸-۱