با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب خورشید و هامون اثر محبوبه کلبعلی

دانلود و خرید کتاب خورشید و هامون

مجموعه سرزمین جاودانی من

۵٫۰ از ۶ نظر
۵٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خورشید و هامون  نوشته  محبوبه کلبعلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب خورشید و هامون

کتاب خورشید و هامون اثر محبوبه کلبعلی یکی از کتاب‌های مجموعه سرزمین جاودانی من است کـه بـا همـت نویسـندگان و تصویرگران بومـی اسـتان سیسـتان و بلوچسـتان و بـا پشـتیبانی فنـی و هدایـت مدرسـه توسـعه پایـدار تهیـه و بـا حمایت مالـی وزارت فرهنگ و ارشـاد اسـامی منتشـر شـده اسـت.

ســرزمین جاودانــی مــن، پویشــی ملــی و در راســتای توانمندتــر کــردن شــهرهای کوچــک و روســتاها و بــه ویژه مناطق کمتر دیده شده کشورمان است که به ابتکار مدرسه توسعه پایدار کـه یکـی از برنامه‌هــای پژوهشــکده سیاســتگذاری دانشــگاه صنعتــی شــریف اســت، راه انــدازی شــده اســت.

نویسـنده و تصویرگـران بومـی، داسـتان‌ها و سـوژه‌های محلـی و پیام‌هـای مرتبـط بـا پیشـرفت و آبادانـی، سـه ویژگـی خـاص کتاب‌هـای طـرح سـرزمین جاودانـی مـن هسـتند. 

عواید فروش کتاب‌های پویش سرزمین جاودانی من، علاوه بر تخصیص به دست اندرکاران و نویسندگان و تصویرگران محلی، در مسیر توانمندسازی و کمک به پیشرفت و آبادانی روستاها و شهرهای کوچک کشورمان صرف می‌شود.

 درباره کتاب خورشید و هامون

این کتاب به دل بستگی دختری به نام «خورشید» به دریاچه هامون می‌پردازد و ما را با دنیای کودکانه او و تلاش‌هایی که برای زنده کردن هامون انجام می‌دهد آشنا می‌کند.

پیام محوری داستان، مسئولیت پذیری و برداشتن قدم های کوچک برای کمک به سرزمین خود است.

 کتاب خورشید و هامون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای بچه های مقطع ابتدایی و متوسطه اول مناسب است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Fateme
۱۴۰۰/۰۶/۲۷

با توجه به این که نویسنده و تصویرگر بومی هستند، اثر بسیار خوبی‌ست. شخصیت اصلی و رهبر تغییر اجتماعی یک دختر محلی است و این یکی از نقاط قوت داستان است.

کاربر ۳۶۳۵۵۷۶
۱۴۰۰/۰۸/۰۵

نکته جالب این کتاب محلی بودن آن هست. شخصیت اصلی داستان دختری به نام خورشید است که خواننده رو در طول داستان با خودش همراه می‌کند. پیامی که من بعد از خواندن کتاب دریافت کردم این بود که در هر

- بیشتر
باران مقربیان
۱۴۰۰/۰۶/۲۹

خواننده عزیز توصیه می کنم کتاب خورشید و هامون را با فرزندان تان بخوانید. داستانی بسیار جذاب با شخصیت پردازی ای واقع گرایانه می باشد. ما را با یکی از مناطق ایران آشنا می کند و از نظر تعلیمی نیز

- بیشتر
مینا ب.
۱۴۰۰/۰۶/۲۲

چه داستان قشنگی و چه تصاویر پر از حس خوبی!😊

شوان
۱۴۰۰/۰۵/۱۳

عالی. داستانی زیبا راجع به تلاش دخترک کوچکی برای نجات دریاچه هامون با درون مایه‌ای راجع به مسئولیت‌پذیری و بی‌تفاوت نبودن به مشکلات جامعه و البته در ستایش همیاری اجتماعی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۶۷۹-۸-۱
تعداد صفحات۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۶۷۹-۸-۱