با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مشتریان گرسنه اثر استیفن وانکر

دانلود و خرید کتاب مشتریان گرسنه

‌‌نقشه راهی برای نوآوری مشتری‌محور

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مشتریان گرسنه  نوشته  استیفن وانکر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مشتریان گرسنه

کتاب مشتریان گرسنه نوشته استیفن وانکر و جسیکا واتمن است. کتاب مشتریان گرسنه را انتشارات برآیند منتشر کرده است و نقشه راهی برای نوآوری مشتری‌محور است.

درباره کتاب مشتریان گرسنه

بینش مشتری در قلب نقشۀ ‌راه کارهای مشتری قرار دارد. با شناسایی کارهای مشتریان و موانع مقابل آن‌ها، بستر مناسبی برای راه‌حل‌های جدید ایجاد می‌شود. چارچوب کارهای مشتری، رویکردی منطقی را در قبال هر پروژۀ نوآورانه ارائه می‌دهد. به کمک این چارچوب، سازمان‌ها می‌توانند به شناخت عمیقی از مشتریان و ذی‌نفعان اصلی برسند، برای فرصت‌های بزرگ ایده‌پردازی کنند و مؤلفه‌هایی را برای آزمایش سریع و ارزان‌قیمت راه‌حل‌های جدید انتخاب کنند.

این کتاب به شما کمک می‌کند مشتری و نوع تفکر او را بشناسید و با چشمانی باز تصمیم بگیرید.

خواندن کتاب مشتریان گرسنه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام صاحبان کسب و کار و کسالنی که در حوزه فروش فعالیت می‌کنند، پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب مشتریان گرسنه

چه شباهتی بین اسکوترهای موتوردار، غذای گربه و دولت الکترونیکی آفریقا وجود دارد؟ بیشتر از آنچه فکرش را بکنید. همۀ این محصولات و خدمات حاصل استفاده از روشی خلاقانه‌‌اند به نام «نقشۀ ‌راه کارهای مشتری». نقشۀ راه کارهای مشتری فرایند ساده‌ای است که شرکت‌ها با استفاده از آن می‌توانند همواره فرصت‌های جدیدی بیابند و ایده‌های عالی خلق کنند. این نقشه مبتنی بر پژوهش پیشگامانۀ استاد دانشگاه کسب‌و‌کار هاروارد یعنی کلایتون کریستینسن است که مفهوم کارهایی که باید انجام شوند را به‌عنوان روش قطعیِ افزایش خلاقیت مطرح کرد. در این روش به‌جای توجه به خرید امروز مردم، به کاری توجه می‌شود که مشتری می‌خواهد آن‌ها را به انجام برساند. نقشۀ راه کارهای مشتری با ترکیب داده‌های مربوط به چشم‌انداز بازار و شناخت عمیق از نیازها، نگرش‌ها و رفتارهای مشتری به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا به بینش‌ها و راه‌حل‌های جدید و سودآوری برسند. بدین ترتیب امکان اجرای مفهوم «کارهایی که باید انجام شوند» بسیار آسان می‌شود.

در حال حاضر، بسیاری از مردم ، نوآوری‌ را هرج‌ومرج خلاقانه‌ای می‌دانند که بهترین ایده‌ها از پی این هرج‌ومرج ناگزیر نمایان می‌شوند. تیم‌ها پای تخته‌سیاه می‌نشینند و ایده‌های گوناگونی برای محصولات شرکتشان ارائه می‌‌دهند یا شیوه‌های خلاقانۀ متعددی را برای رشد سازمانشان ترسیم می‌کنند. معمولاً این خلق و انتخاب، بر پایۀ فرایندی برنامه‌ریزی‌شده و مستمر نیست؛ بلکه با درنظرگرفتن اطلاعات موجود، وضعیت داخلی شرکت و تمایل ذی‌نفعان اصلی و ارزیابی یک‌بارۀ این اطلاعات است که مشخص می‌شود کدام ایده بهتر است. همچنین معتقدند به‌ندرت از شیوۀ معنادار و منظمی برای بررسی نظرات مشتریان استفاده می‌شود و این کار معمولاً به نوآوری فوق‌العاده‌ای منجر نمی‌شود و در نهایت حتی سازمان‌هایی که با تولید محصول یا ارائۀ خدماتی جدید به موفقیت بزرگی می‌رسند، پس از مدتی قادر به تکرار موفقیتشان نیستند.

این کتاب به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با استفاده از چارچوب دقیق «کارهایی که باید انجام شوند» چالش نوآوری را به شیوۀ مستمر و ‌تکرارپذیر حل کنند. به نظر ما برای خلق نوآوری، باید توجه یکسانی به روش و ایده‌ها داشت. در واقع ما معتقدیم که یافتن «روش» صحیح نوآوری تا حد زیادی کیفیت خروجی کار را که همان راه‌حل‌های خلق‌شدۀ سازمان‌هاست، نشان می‌دهد. با روش دقیق ولی سادۀ نقشۀ ‌راه کارهای مشتری، شرکت‌ها می‌توانند الزامات مختلف نوآوری را بشناسند و همواره بهترین راه‌حل‌ها را پیدا کنند.


سایر کتاب‌های استیفن وانکر

مشاهده همه

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Hossein Yavarpoor
۱۴۰۱/۰۳/۳۰

خیلی گرونه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۴۶-۰
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۴۶-۰