با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مخت را تکان بده

دانلود و خرید کتاب مخت را تکان بده

مثل برنده‌ها بیاندیشید و عمل کنید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مخت را تکان بده  نوشته  نسیم کارخانه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مخت را تکان بده

کتاب مخت را تکان بده یا مثل برنده‌ها بیاندیشید و عمل کنید نوشته نسیم کارخانه و رمضان صادقی مقدم است که در انتشارات نظری به چاپ رسیده است. 

 این کتاب اثری در حوزه موفقیت با نکاتیریز و کاربردی است که به شما گوشزد می‌کند رفتار خود شخص نقش بزرگی در موفقیتش دارد. دیدگاهتان نباید هیچ‌گاه مثل انسان‌های شکست خورده باشد. خوب است که پیشرفت‌ها و دستاوردهایی که در راه آنها تلاش می‌کنید را برای خود مجسم کنید. همیشه نیمهٔ پر لیوان را ببینید. مردم هم همیشه از افراد موفق تبعیت میکنند نه منفی بافان.

 خواندن کتاب مخت را تکان بده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دوست‌داران کتاب‌های موفقیت و انگیزشی مخاطبان این کتاب‌اند.

 بخشی از کتاب مخت را تکان بده

هر توفیق بزرگی ایجاب می‌کند که مسئولیت‌پذیر باشید. در تحلیل نهایی، صفت مشترک همه آدم‌های موفق، توانایی در قبول مسئولیت است.

موفقیت در زندگی لازمه داشتن دانش بالا، ثروت زیاد، قدرت و مقام اجتماعی نیست، بلکه موفقیت یعنی خود باشیم، نه دیگری. موفقیت یعنی شناخت ارجحیت‌های زندگی و عملکرد براساس آن. موفقیت یعنی ساختن امروز برای فردایی بهتر. موفقیت، تجهیز امروز خود برای فردای پر بار است. موفقیت در زندگی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

۱-ایمان به موفقیت

کسی می‌تواند به موفقیت برسد که خواهان آن باشد و در وجود خود توان رسیدن به آن را بیابد و خودش را لایق رسیدن به موفقیت بداند و نسبت به تحقق آن امیدوار باشد. این امر نیاز به روی آوردن به افکار مثبت و طرد افکار منفی دارد.

۲-تصمیم و قاطعیت

یکی از رموز موفقیت مردان بزرگ، اراده قوی و عزم راسخ آن‌ها بوده است. کسانی که از میان موانع و مشکلات بگذرند و از تندباد حوادث به سلامتی عبور کنند به اهداف متعالی خود خواهند رسید. چه بسا افرادی که از امکانات خوبی برخوردارند ولی به دلیل سستی اراده و عدم اعتماد به نفس و عدم قاطعیت در امور، از اتخاذ تصمیم باز مانده و به رکود و شکست تن داده‌اند و چه بسا افرادی که با وجود امکانات کم و شرایط سخت، باعزمی راسخ و اعتماد به نفس به قله‌های رفیع موفقیت نایل گشته‌اند.

۳-پشتکار و استقامت

پیروزی و موفقیت از آن کسانی است که در عرصه پیکار زندگی تسلیم موانع نشده و با صبر و شکیبایی به راه خود ادامه داده‌اند. می‌گویند یک دانش‌آموز چینی که در رشته تحصیلی خود پیشرفتی به دست نیاورده بود از شدت یاس و ناامیدی کتاب‌هایش را جمع کرد و دور انداخت. در همان لحظه مشاهده کرد که زنی مستمند قطعه فلزی را با سختی سوهان می‌زند تا از آن سوزنی درست کند. مشاهده این صحنه به او درسی آموزنده آموخت. او تصمیم گرفت به کلاس درس برگردد و به هر قیمتی هست با قاطعیت تمام به ادامه تحصیل خود بپردازد. او در سایه شکیبایی در ردیف دانشمندان شهیر عصر خود قرار گرفت.

۴-خودشناسی

یکی از راه‌های رسیدن به موفقیت، خودشناسی است. منظور از خودشناسی، شناسایی ذوق و استعداد و توانایی‌هاست. از ادیسون پرسیدند: چرا اغلب جوانان موفق نمی‌شوند؟ گفت: برای این‌که راه خود را نمی‌شناسند و در جاده دیگری گام بر می‌دارند.

یکی از دلایل شکست بعضی از جوانان، در نظر نگرفتن علاقه و ذوق شخصی است. مثلا شخصی به درس علاقه ندارد ولی به کارهای هنری یا فنی علاقه‌مند است. با این حال با اکراه و اجبار و یا متاثر شدن از دیگران به تحصیل می‌پردازد. بدیهی است در این صورت توفیق نمی‌یابد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۴۸۴-۳
تعداد صفحات۶۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۴۸۴-۳

تجربه بهتر در اپلیکیشن