با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شب به خیر، خوب بخوابی!

دانلود و خرید کتاب شب به خیر، خوب بخوابی!

گیلبرت و دوستانش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شب به خیر، خوب بخوابی!  نوشته  دایان دی‌گروت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شب به خیر، خوب بخوابی!

کتاب شب به خیر، خوب بخوابی! یکی از داستان‌های مجموعه گیلبرت و دوستانش، نوشته دایان دی گروت با ترجمه ریحانه جعفری است. این داستان ماجرای شبی است که بچه‌ها در اردوگاه تفریحی می‌گذارنند و داستان یک شبح را برای همدیگر تعریف می‌کنند!

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب شب به خیر، خوب بخوابی!

گیلبرت و دوستانش قرار است به یک اردوی تفریحی وسط جنگل بروند و شب را در تخت‌های دو طبقه اردو بخوابند. آن‌ها حسابی برای اردو ذوق و شوق دارند اما لوئیس داستان شبحی را تعریف می‌کند که توی اردوگاه است و شب‌ها راه می‌رود و هوووو هوووو صدا می‌کند. گیلبرت وقتی این داستان را می‌شنود، کمی می‌ترسد و هول می‌کند. خب دوست ندارد که توی اردوگاه شبح ببیند و اصلا و ابدا هم دوست ندارد که لوئیس به او بگوید که ترسو است. 

اما نیمه شب، وقتی می‌رود دستشویی، صداهایی می‌شنود و حسابی می‌ترسد... 

دایان دی گروت در این داستان به بچه‌ها نحوه حل مسئله را می‌آموزد. کودکان با سیر داستان جلو می‌روند و یاد می‌گیرند چطور مشکلاتشان را با دوستان و همکلاسی‌هایشان حل کنند. 

کتاب شب به خیر، خوب بخوابی! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب شب به خیر، خوب بخوابی! را به تمام کودکان گروه سنی سال‌های دبستان، همچنین والدین و مربیانشان پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۱۷-۱
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۱۷-۱