با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ستار‌ه گرگ

دانلود و خرید کتاب ستار‌ه گرگ

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ستار‌ه گرگ  نوشته  روزان پری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ستار‌ه گرگ

کتاب ستار‌ه گرگ داستانی نوشته روزان پری با تصویرگری مونیکا آرمینیو و ترجمه زهرا توفیقی است. این داستان، ماجرای گرگی به نام تیزپا است که باید زندگی‌اش را بدون حضور پدر و مادرش ادامه دهد و ماجراجویی‌هایش او را به سرزمین‌هایی دیگر می‌برد..

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب ستار‌ه گرگ

تیزپا توله‌ گرگی خوشبخت است. او یک برادر بزرگتر، دوتا خواهر و یک برادر کوچک‌تر از خودش دارد. تیزپا، زیرک، چنگ، چابک و گرم، همگی با پدر و مادرشان در قلمروشان زندگی می‌کنند و همه چیز خوب است. تیزپا که از همه زودتر بلند شده و راه افتاده است، هر روز قد می‌کشد، قوی می‌شود و آرزویش این است که درست مانند پدرش باشد. قوی و قدرتمند، گله خودش را داشته باشد، قلمرو خودش را بسازد و توله‌هایش را سیر کند. 

اما زندگی تیزپا به همان زیبایی نمی‌ماند. گرگ‌های سفید به قلمرویشان حمله می‌کنند، خانواده تیزپا از هم می‌پاشند و توله‌ها گم می‌شوند. حالا تیزپا تنها و آواره شده و اعضای خانواده‌اش را گم کرده است. دیگر گوزنی برای خوردن ندارند و آبی هم برای نوشیدن نیست. تیزپا مجبور است برای زنده ماندن مار شکار کند و علف بخورد. او به سفرش ادامه می‌دهد تا سرانجام خانه و پناهی بیابد.

کتاب ستار‌ه گرگ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

ستاره گرگ داستان جذابی است برای تمام کودکان و نوجوانانی که دوست دارند یک رمان ماجراجویانه تصویری بخوانند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۶۱-۴
تعداد صفحات۱۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۶۱-۴