با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کیک های فضایی

دانلود و خرید کتاب کیک های فضایی

داستان‌های نه چندان غیرممکن

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کیک های فضایی  نوشته  فیلیپ ریو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کیک های فضایی

کتاب کیک های فضایی داستانی از فیلیپ ریو با تصویرگری سارا مک‌اینتایر و ترجمه مهرنوش نصوری است. این داستان از مجموعه داستان‌های نه چندان غیرممکن انتخاب شده است و ماجرای 

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب کیک های فضایی

حدس می‌زنم شما هم با من هم عقیده‌اید که آدم‌ها هستند که باید کیک‌ها را بخورند، نه اینکه کیک‌ها بیایند سراغ آدم‌ها. مگر نه؟ 

این دقیقا همان چیزی بود که برای آسترا اتفاق افتاد. آسترا و خانواده‌اش سفر می‌کردند. آن‌ها داشتند برای یک سفر خیلی طولانی آماده می‌شدند. قرار بود با یک سفینه فضایی به نودنیا بروند و آنجا در یک خانه بزرگ و زیبا زندگی کنند. قرار بود در سفینه بخوابند که سفر صد و نود و نه ساله‌شان، آنقدرها اذیتشان نکند. ولی خب، همه چیز طبق برنامه‌ریزی پیش نرفت! به سفینه فضایی آن‌ها حمله شد. فکر می‌کند چه کسی حمله کرده باشد خوب است؟ 

بله، درست است! کیک های فضاییکیک فنجانی‌های قاتل، کیک‌های باتنبرگ دیوانه و مافین‌های غارت گر شیطان‌های کیکی شکلی که زندانی شده‌اند! حالا هم در این شرایط همه چیز به آسترا و دوست رباتش، پیل بیم، بستگی دارد که جلوی آن‌ها را بگیرند! آنهم قبل از اینکه سفینه نابودش شود!

کتاب کیک های فضایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کیک های فضایی داستانی جذاب برای تمام کودکان و نوجوانانی دارد که دوست دارند در یک کتاب ماجراجویانه و بامزه غرق شوند یا به فضا سفر کنند و حسابی خوش بگذرانند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
hosna
۱۴۰۰/۰۵/۱۰

درباره یک دختر فضا نورده خیلی کتاب جالب و جذابی هست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۸۸۴-۶
تعداد صفحات۲۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۸۸۴-۶