اصول پایه در نواک

دانلود و خرید کتاب اصول پایه در نواک

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول پایه در نواک  نوشته  زهرا حمیدی مدنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول پایه در نواک

کتاب اصول پایه در نواک نوشته زهرا حمیدی مدنی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته زنان و زایمان است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب اصول پایه در نواک

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب اصول پایه در نواک با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب اصول پایه در نواک مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اصول پایه در نواک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اصول پایه در نواک برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۳۱-۳
تعداد صفحات۲۵۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۳۱-۳