بیماری های خوش خیم مثانه (2020)

دانلود و خرید کتاب بیماری های خوش خیم مثانه (2020)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیماری های خوش خیم مثانه (2020)  نوشته  پویا باغی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیماری های خوش خیم مثانه (2020)

کتاب بیماری های خوش خیم مثانه (2020) مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی نوشته پویا باغی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته ارولوژی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب بیماری های خوش خیم مثانه (2020) شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب بیماری های خوش خیم مثانه (2020)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب بیماری های خوش خیم مثانه (2020) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب علوم پایه در اتولوژی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب بیماری های خوش خیم مثانه (2020)

مطالعه کتاب بیماری های خوش خیم مثانه (2020) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۲۸-۳
تعداد صفحات۱۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۲۸-۳