با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ربا بستنی می خواهد

دانلود و خرید کتاب ربا بستنی می خواهد

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ربا بستنی می خواهد  نوشته  سلتانا زاکیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ربا بستنی می خواهد

کتاب ربا بستنی می خواهد داستانی از سلتانا زاکیا با تصویرگری دیمان سرکار و ترجمه فاریا جنیدی است. این داستان که با متن دوزبانه فارسی انگلیسی منتشر شده است، ماجرای یک تصمیم مهم و تاثیرگذار را بیان می‌کند. 

ربا در خانه بود که صدای بستنی فروش را شنید! او بستنی‌های خوشمزه و رنگارنگی داشت و دهن ربا حسابی آب افتاد. ربا به سراغ مادرش رفت و از او خواهش کرد بهش پول بدهد تا بتواند برای خودش بستنی بخرد ولی مامان به او گفت، هروقت درس‌هایش را تمام کرد می‌تواند بستنی بخورد. بعد ربا به مادرش گفت که دفتر مشقش تمام شده. مامان به او پول داد تا به مغازه برود و برای خودش دفتر مشق و برای خانه، صابون بخرد. وقتی ربا بقیه پول را گرفت، تصمیم گرفت به بستنی فروشی برود و بستنی خوشمزه‌ای انتخاب کند اما یک جای کار می‌لنگید!

داستان ربا بستنی می‌خواهد هم به کودکان درستکاری و صداقت در امانت را می‌آموزد و هم به آن‌ها یاد می‌دهد در موقعیت‌هایی مانند موقعیتی که در داستان تصویر شده است، چطور برخورد کنند. همچنین متن دوزبانه آن به تقویت زبان انگلیسی کودک، کمک می‌کند. 

کتاب ربا بستنی می خواهد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن این کتاب را به تمام کودکان پیشنهاد می‌کنیم. اگر دوست دارید فرزندتان با خواندن یک داستان، زبان انگلیسی خود را تقویت کند، این کتاب، گزینه مناسبی برای شما است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۳۴۸۶۰۶
۱۴۰۰/۰۴/۱۳

تصاویر کودکانه زیبا. داستان دلنشین و دو زبانه بودن کتاب آن را بسیار جذاب نموده است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۲۷-۲۰-۹
تعداد صفحات۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۲۷-۲۰-۹