با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یک ایرانی در سفارت

دانلود و خرید کتاب یک ایرانی در سفارت

راهنمای پاسخ به سوالات مصاحبه سفارت

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یک ایرانی در سفارت  نوشته  محمد افشاروالا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک ایرانی در سفارت

کتاب یک ایرانی در سفارت اثری از محمد افشار والا است. این کتاب راهنمای پاسخ به سوالات مصاحبه سفارت برای تمام دانشجویان و مهاجرانی است که قصد خارج شدن از ایران را دارند.

محمد افشار والا در کتاب یک ایرانی در سفارت به بررسی سوالاتی پرداخته است که در مصاحبه سفارت ممکن است از دانشجویانی که قصد خروج از کشور را دارند، پرسیده شود. او پاسخ این سوالات را به زبان فارسی و انگلیسی نوشته است تا تمام دانشجویان بتوانند قبل از روز مصاحبه خود، تمرین کنند و از میزان اضطرابشان بکاهند. او همچنین نکات مهمی را که در جریان یک مصاحبه خود به مصاحبه شوندگان کمک می‌کند، بعد از پاسخ هر سوال، آورده است. 

کتاب یک ایرانی در سفارت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب یک ایرانی در سفارت برای تمام افرادی است که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند.

بخشی از کتاب یک ایرانی در سفارت

۳. چرا این دوره را انتخاب کردید؟ آیا به مطالعه قبلی شما ربط دارد؟

پاسخ: اگر این دوره به مطالعات قبلی شما مربوط می شود ، باید این نکته را بیان کنید که دلیل اصلی انتخاب آن است. در حالی که ، ممکن است عوامل دیگری نیز برای تصمیم گیری وجود داشته باشد ، یعنی رتبه بالا ، کیفیت دوره ، جهت گیری عملی ، فارغ التحصیلان ، موارد دیگر. از طرف دیگر ، اگر به دنبال تحصیل در یک رشته جدید هستید ، توضیح دهید که چگونه به این دوره علاقه مندید ، یعنی در مورد برنامه های مطالعاتی موجود در آلمان تحقیق خود را از طریق اینترنت انجام می دادید و دوره ای را انتخاب می کردید که بیشتر انتظارات شما را برآورده می کرد. برای مطالعات این فاکتورهایی هستند که باعث شده شما در بین طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده این دوره خاص را انتخاب کنید.

نکته: قبل از مصاحبه به شما توصیه می شود به وب سایت دانشگاه بروید و درباره نحوه ارتباط دوره با منافع شما برای حرفه آینده اطلاعاتی کسب کنید.

Note: Students should avoid applying for master’s programmes that are totally unrelated to what they did in their bachelor’s degrees. When it is absolutely necessary to apply to a program in a new field, it is advisable to show solid proof of why you want to study in the new field which can be in the form of work experience.

نکته مهم : حدالامکان از اپلی کردن برای رشته ای که به مقطع کارشناسی شما بی ربط است بپرهیزید و اگر این اقدام را کردید حتما شواهد و مدارکی دال بر تجربیات شما در آن حیطه حتما ارایه کنید.

نمونه پاسخ برگزیده

Is this program relevant to your previous studies?

My bachelor degree was in computer science, and I was privileged to work on a project in robotics during my final year. I believe I have the necessary background and knowledge to be successful in this master’s program. 

4.Why did you choose this university and

how did you find about it?

Answer: Explain how you got the information about the university you are about to study at and let them know what made you decide on this one. I.e. you may say that you have found that this university has a very appealing program for international students, reach study program, great internship opportunities, alumni, non-expensive study costs, eminence of the academic staff, or else. In case you are about to study through an Erasmus + program, you have to explain you are benefiting from

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۳۷-۳۰-۷
تعداد صفحات۱۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۳۷-۳۰-۷