با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب پذیرش و تعهددرمانی در محیط کار ACT اثر پل ادوارد فلکسمنoff

کتاب پذیرش و تعهددرمانی در محیط کار ACT

نویسنده:پل ادوارد فلکسمنمترجم:زهراسادات خوش‌چشممیلاد خواجه‌پورانتشارات:نشر آزمون یار پویاسال انتشار:۱۳۹۴تعداد صفحه‌ها:۷۶ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۳از ۳ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها۷۶ صفحه

دسته‌بندی

معرفی کتاب پذیرش و تعهددرمانی در محیط کار ACT

کتاب پذیرش و تعهددرمانی در محیط کار ACT نوشته پل ادوارد فلکسمن و ترجمه زهرا سادات خوش‌چشم و میلاد خواجه‌پور است که به همت موسسه آزمون‌یار پویا به چاپ رسیده است.

مؤسسه انتشاراتی آزمون‌یار پویا از سال ۱۳۸۶ در یک مجموعه کوچک، کار خود را آغاز کرد و با با تلاش و کوشش کارمندان و کارشناسان خود توانست پله‌های پیشرفت را بگذراند. امروز این موسسه با بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب، ۷۵۰ عنوان آزمون و ۱۲۰ عنوان نرم‌افزار و دیگر داشته‌های خود در حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی، در خدمت علاقه‌مندان، متخصصان، دانشجویان و اساتید این حوزه‌ها است.

زمینه‌های فعالیت این نشر شامل انتشار کتاب‌های روان‌شناسی، آزمون‌های روان‌شناسی، نرم‌افزارهای آزمون‌های روان‌شناسی، بازی‌های فکری و شناختی، و مشاوره و همکاری در پروژه‌ها و تولید تجهیزات وحوزه علوم رفتاری است.

خواندن کتاب پذیرش و تعهددرمانی در محیط کار ACT را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب پذیرش و تعهددرمانی در محیط کار ACT از این مجموعه می‌تواند برای علاقه‌مندان، دانشجویان و متخصصان حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی مفید باشد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است