undefined ماجرای ۲۰۳۰؛ همه چیز درباره‌ی ابعاد پیدا و پنهان سند آموزش ۲۰۳۰ یونسکو

دانلود و خرید ماجرای ۲۰۳۰؛ همه چیز درباره‌ی ابعاد پیدا و پنهان سند آموزش ۲۰۳۰ یونسکو

۲٫۳ از ۱۸ نظر
۲٫۳ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود   ماجرای ۲۰۳۰؛ همه چیز درباره‌ی ابعاد پیدا و پنهان سند آموزش ۲۰۳۰ یونسکو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

پرواز
به نظر من این کتاب خیلی میتونه والدین رو و معلمان رو از ماهیت پلید این سند آگاه کنه.
الف_عین
جناب sky20! اگر از فرهنگ اصیل کشورت بی‌زاری، سلیقه‌ت رو تحمیل نکن بر دیگران. اگر فکر می‌کنی حرفت درست است، چرا عقلت کوتاه آمده و زبانت را یاری نمی‌کند؟ به قول نادر ابراهیمی: درماندگان، سلاحشان حرف است، نه اعتبار حرفی که می‌زنند! ما علیلِ خواسته‌های غربی‌ها نیستیم تا فرهنگ خود را سپرانداخته فرض کنیم و اجازه نفوذ فرهنگ غربی بدیم! چرا آمار تجاوزات جنسی در کشور های کسانی که این سند رو تنظیم کرده‌اند، بسیار بالاست؟ از گرگ برای یاری گله کمک بخواهیم؟! یاعلی(ع)
Borujeny
متاسفم بخاطر بعضی نظرات دوستان که تازه از جمعیت کتاب خوان هستند و اینقدر از واقعیت به دور
semo
من طرفدار اقای روحانی نیستم که بخوام به خاطر طرفداری از ایشون از این سند هم دفاع کنم . اما با سکولاریسم مشکلی ندارم . همینطور برابری جنسیتی هم از نظر من هیچ مشکلی نداره ،برخی قوانین در کشور ما باید اصلاح بشه . همین طور فکر نمیکنم اموزش مسائل جنسی در مدارس عیبی داشته باشه!یعنی اموزش در مدارس و توسط معلمین که دوستدار بچه ها هستند اشتباه هست و یاد گرفتن ان مسائل از کوچه و خیابان و سایت های هر جور رسید درست! ، یک موضوعی که نوشته شده بود این بود: اموزشی که غرب طراحی میکند ابزاری برای بردگی است... ایا اموزش های کتب درسی ایران اینگونه نیست! یک مقاله ای هست که در اون کتب درسی ایران و المان و چین مقایسه شدن و با یک مقایسه راحت متوجه میشیم که در ایران هم سعی میکنند همه را مطیع و سر به زیر بار بیاورند .
الف_عین
با نظر «مادربزرگ علی» موافقم احسنت
علی
اینا میخوان فرهنگ غلط خودشون رو ترویج بدهند.فرهنگی که توش انسانیت تعریف نشده است. متاسفانه چون فکر میکنند علم دارن پس در مسیر دست هستند.
A_
آموزش مسائل جنسی در شرایطی صورت میگیره که حداقل سن برای ازدواج و داشتن رابطه مشروع ۱۸ ساله فردی که این آموزش هارو میبینه نمیتونه تا ۱۸ سالگی رابطه ی سالم داشته باشه این آموزش ها فقط میل جنسی رو بیشتر میکنن و در کنارش فساد اخلاقی و روابط جنسی نامشروع و آمار تجاوز بیشتر از قبل میشن برابری زن و مرد چیزیه که تو غرب هم وجود نداره!!!! فقط کافیه یه نگاه به آمار خشونت علیه زنان و تجاوز تو غرب بندازین!!! افتضاحه!!!! به زن مثل یه وسیله برای ارضای خودشون نگاه میکنن نه یه موجود قابل احترام!!!! به جرأت میتونم بگم تو دین اسلام اهمیت زیادی به زن و مقامش تو جامعه داده شده شاید حتی بیشتر از مرد ولی طبق معمول همه دنبال شعارهای غرب میرن ( من مذهبی نیستم ولی هیچ علاقه ای هم به غرب و سیاست هاش ندارم ) شما یه نگاه به آمار های ناهنجاری های اخلاقی تو غرب بندازین تو دبیرستاناشون دخترا همه یه دور بچه سقط کردن!!! اگه سند ۲۰۳۰ به نفع مردمه چرا سودی به خودشون نرسیده پس? اصلا چرا باید همچین چیز به قول خودشون مفید و سود آوری رو رایگان و بدون هیچ منتی در اختیار یه کشور جهان سومی بزارن که چپ و راست دارن تحریمش میکنن ?????
mahdi
درباره این کتاب نمیدونم ولی این سند 30 20 و FATF و برجام به مراتب ننگین تر از قراداد ترکمن چای و... است
سوسن
کاربر "mahdi"👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Mr.Sep
... رو با قرارداد چینی روسی پر میکنم و واقعا باهاشون موافقم که میگن ننگینه البته اینا واسشون انگبینه چون ازش سود میبرند
Mohammad Falahi
چرا از انسانیت میترسید؟ ترویج همجنسگرایی؟ چرا ازدواج و ترویج دگرجنسگرایانه شما رو همجنسگرایان ایران نتیجه و تاثیر داشته؟ یکم منطقی باشید همین گوشی که دارید باهاش چرندیات میگید اگر یکی به اسم الن تورینگ همجنسگرا وجود نمیداشت نمیتونستید چرندیات بگید
صفحه قبل۱صفحه بعد