با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اردوی آماده سازی

دانلود و خرید کتاب صوتی اردوی آماده سازی

بهترین‌ها، چه کاری را بهتر از دیگران انجام می‌دهند؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اردوی آماده سازی  نوشته  جان گوردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اردوی آماده سازی

اردوی آماده‌سازی اثری از جان گوردون سخنران و مشاوره انگیزشی معروف است که در قالب یک داستان جذاب به شما می‌آموزد بهترین‌ها، چه کاری را بهتر از دیگران انجام می‌دهند؟

 درباره کتاب اردوی آماده‌سازی

داستانِ الهام‌بخشِ اردوی آماده‌سازی، پُر از درس‌ها و افکارِ ارزشمند بسیاری برای بهتر کردنِ خود و تیمتان است. داستان، بخشی از زندگی مارتین، را دنبال می‌کند که یک تازه‌کارِ گزینش نشده است و می‌خواهد واردِ لیگِ ملیِ فوتبال شود. او کُلِ زندگیش را صرفِ اثبات کردنِ خود به منتقدان کرده است تا نشان بدهد که یک آدم ریزنقش با قلبی بزرگ می‌تواند، برخلافِ انتظارِ همه موفق شود.

مارتین، پس از پیچ خوردن قوزکِ پایش در بازیِ پیش‌فصل، فکر می‌کند که رؤیایش را از دست داده است و در همین زمان، با مربی بسیار خاصی ملاقات می‌کند. مربی یازده درسِ متحول کنندة زندگی را برای او بیان می‌کند و همین امر باعث می‌شود، رؤیایش را زنده نگه دارد و حتی بتواند بهترین شود.

اگر می‌خواهید، بهترینِ خود باشید، اردوی تمرینی، داستانی الهام‌بخش را توصیف کرده و خردی حقیقی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بدانید که در واقع، برای رسیدن به کمال و تعالی به چه چیزی نیاز دارید و چگونه شما و تیمتان (تیمِ کاری، تیمِ مدرسه و تیمِ خانوادة شما) می‌توانید به آن دست یابید.

این کتاب الهام‌بخشِ شما در تلاش برای بهترین بودن و بهتر کردن تیمتان می‌باشد. از این گذشته، زندگی نیز ورزشی تیمی است. اثرگذار باشید

شنیدن کتاب اردوی آماده‌سازی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت را به شنیدن این اثر دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۶٫۰ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۶٫۰ مگابایت