با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فروش حرفه ای

دانلود و خرید کتاب صوتی فروش حرفه ای

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فروش حرفه ای  نوشته  روی چیت وود  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فروش حرفه ای

کتاب صوتی فروش حرفه ای نوشته روی چیت وود است که با ترجمه محمدابراهیم گوهریان و صدای راحله فاطمی منتشر شده است. کتاب صوتی فروش حرفه ای به شما کمک می‌کند یک فروشنده موفق باشید. کتاب فروش حرفه‌ای یکی از کتاب‌های موسسه چاپ و نشر بازرگانی است.

شرکت چاپ و نشر بازرگانی با بیش از ۲۳ سال سابقه فعالیت در چاپ و نشر تخصصی، از فعالان شناخته شده و معتبر است و تاکنون بیش از ۱۷۰۰ عنوان کتاب در حوزه‌­های کاربردی بازرگانی، مدیریت، مهندسی صنایع، اقتصاد ،گمرک و سایر حوزه‌­های مرتبط منتشر کرده‌ است.

کتاب­‌های شرکت به دو صورت کاربردی جهت استفاده صادرکنندگان و واردکنندگان محترم و دانشگاهیان گرامی تهیه و منتشر می­‌شود در حال حاضر نیز بیش از ۳۰ عنوان از کتاب­‌های این شرکت، به عنوان کتاب مرجع در مراکز آموزشی اعم از دانشگاه، موسسات آموزشی کاربردی، سازمان‌­های دولتی و غیردولتی تدریس می‌­شود.

درباره کتاب فروش حرفه ای

در دهه اخیر، شغل فروشندگی دچار تغییرات بزرگی شده است. در زمان‌های گذشته تنها هدف فروشندگان، بالابردن آمار فروش خود بدون توجه به نیازهای مشتری بود. اما در دنیای امروز این رویکرد محکوم به شکست است. مردم آگاه‌تر شده‌ و با روش‌های بازاریابی و تبلیغات آشنا هستند. بنابراین احتمال اینکه با چرب‌زبانی و به قصد کسب منفعت شخصی بتوان کالایی را که ارزش کافی ارائه نمی‌کند به مشتری فروخت، تقریبا به صفر نزدیک شده است.

در این شرایط، فروشنده حرفه‌ای کسی است که مانند یک مشاور به مشتری خدمت‌رسانی کرده و با ارائه اطلاعات صحیح و همفکری و همراهی با مراجعه‌کننده، نیازهای او را به درستی تشخیص دهد و با کمک به او برای رفع مشکلاتش، حس اطمینان و اعتماد را در اون ایجاد کرده و مشتری را متقاعد به خرید کند.

کتاب «فروشنده حرفه‌ای» به همین منظور تالیف شده است. نویسنده این کتاب آقای ری‌ای چیتوود می‌گوید: «سی و پنج سال تجربه فروشندگی و تماس با هزاران فروشنده، این یقین را در من به وجود آورده است که یک فروشنده حرفه‌ای وقتی در حرفه خود موفق خواهد بود که نیازهای مشتری را در اولویت قرار دهد و چنانچه متوجه شود که خریدار نمی‌تواند از کالا یا خدمات او استفاده کند و منفعتی نصیب وی نمی‌شود، نباید کالای مورد نظر را به او بفروشد»

شنیدن کتاب فروش حرفه ای را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تاین کتاب را به تمام کسانی در زمینه فروش فعالیت می‌کنند پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۸۱,۰۰۰ تومان
زمان۰۳ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۴۲٫۷ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۸۱,۰۰۰تومان
زمان۰۳ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۴۲٫۷ مگابایت