با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چگونه راز زندگی تاثیرگذار فاش می‌شود؟ اثر موسی زمان‌زاده‌دربان

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه راز زندگی تاثیرگذار فاش می‌شود؟

هنر ارتباط موفق و موفقیت در زندگی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه راز زندگی تاثیرگذار فاش می‌شود؟  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه راز زندگی تاثیرگذار فاش می‌شود؟

کتاب صوتی چگونه راز زندگی تاثیرگذار فاش می‌شود؟ اثری از موسی زمان زاده و محمد جولایی است که به عوامل و رازهای زندگی‌ موفق از جنبه‌های مختلف می‌پردازد.

 درباره کتاب صوتی چگونه راز زندگی تاثیرگذار فاش می‌شود؟

بر هیچکس پوشیده نیست که موفقیت در کارهای اجتماعی با روش‌های گوناگون ارتباط انسان‌ها با یکدیگر مشخص می‌شود، البته انسان‌ها به درون‌گرا و برون‌گرا تقسیم می‌شوند، درون‌گراها سعی می‌کنند تا با احتیاط در جامعه عمل کنند اما برون‌گراها به دنبال بهره بردن بیشتر هستند و برای همه نیز این نکته روشن است که توانمندی‌ها و مهارت‌های هرکسی نسبت به کارش می‌تواند به استحکام ارتباطات بینجامد.

از عوامل دیگر موفقیت در کار، تقسیم کار صحیح است که بازدهی آن استعداد هر فردی را آشکار می‌کند، البته در این رابطه از کمک گرفتن و مشورت با دوستان مورد اعتماد هم نباید غافل شد، چرا که این مشاوره‌ها می‌تواند ما را به سوی سازندگی بیشتر سوق دهد.

در کتاب صوتی چگونه راز زندگی تاثیرگذار فاش می‌شود؟ نکات کلیدی و مهمی درباره دستیابی به موفقیت در زندگی بیان شده است. در این اثر شما با رازهای یک زندگی تاثیرگذار و موفق آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرد که چگونه بر اساس شخصیت خود زندگی‌ای بسازید که الگو باشد.

شنیدن کتاب چگونه راز زندگی تاثیرگذار فاش می‌شود؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه علاقه‌مندا به کتاب‌های موفقیت و خودیاری را به شنیدن این اثر دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲٫۲ مگابایت