با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند اثر ادل فبر

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

۴٫۵ از ۱۱ نظر
۴٫۵ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند  نوشته  ادل فبر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند نوشته ادل فبر و الین مازلیش است. این کتاب یک کتاب کارآمد تربیتی برای والدین و مربیان است.

درباره کتاب چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

از زمانی که فرزندانمان متولد شده بودند، ما شنیده بودیم «تا وقتی آنها کوچک هسـتند، از با هم بودن لذت ببرید»، «بچه‌های کوچک مشکلات کوچکی دارند و بچه‌های بزرگ مشکلات بزرگ.» بارها و بارها به ما گفته شده بود روزی این کودک شیرین به غریبه‌ای بدخلق تبدیل می‌شود که از سلیقه‌ی ما انتقاد می‌کند، قوانین ما را به چالش می‌کشد و ارزشهایمان را رد می‌کند.

هیچ کس ما را برای احساس فقدان و از دست دادن آماده نکرده بود.

از دسـت دادن ارتباط صـمیمی و قـدیمی؛ از دسـت دادن اطـمینان؛ از دسـت دادن رضـایت نـاشی از مورد نیاز بودن؛ از دست دادن این احساس که حامیان قدرتمندی هستیم که می‌توانیم فرزندانمان را از آسیب دیدن حفظ کنیم.

ما کـودکانمان را در فـرهنگی بزرگ می‌کنیم که فرومایه‌تر، خشن‌تر، بیرحم‌تر، مادی‌گراتر و خشن‌تر از قبل است. در این شرایط، مادران و پدران امروزی چگونه باید باشند؟

شنیدن کتاب چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به والدین و مربیان پرورشی که با نوجوانان سر و کار دارند پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
banafshe36
۱۳۹۹/۱۰/۱۲

کتاب خوبی بود و راه حل هایی که داده بود اگر واقعا هم والد و هم فرزند جرا کنند مفید هست و از نظر خوانش و گویندگی هم خیلی گوشنواز حرفه ای احرا شده است.

محمدرضااویسی
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

عالی

golibook
۱۴۰۰/۰۵/۱۶

کتابِ خوب و کاربردی بود، بنظرم اگر هم والدین و هم فرزند به تکنیک های این کتاب توجه کنند، مسیر خوبی رو طی می‌کنند و به خوبی این دوره رو پشت سر می‌گذارند. ترجمه و گویندگی مثل همیشه عالی بود، ممنون

- بیشتر
علی
۱۳۹۹/۱۰/۲۱

کتاب آموزنده ای هست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۸٫۱ مگابایت