با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان اثر آرش صدر

دانلود و خرید کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان

راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان

۲٫۸ از ۱۱ نظر
۲٫۸ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان  نوشته  آرش صدر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان

کتاب صوتی هنر ارتباط با مردان نوشته پائول کلونی است که با ترجمه آرش صدر منتشر شده است. این کتاب راه‌های شناختِ مردان و گفت‌و‌گو با آنان را برای زنان توضیح می‌دهد و کمک می‌کند با شناخت بهتری وارد یک رابطه عاطفی شوند.

درباره کتاب هنر ارتباط با مردان

مردان، موجوداتی هستند که تنها دو چیز از زندگی می‌خواهند، یک کار خوب که باعث شود احساس موفقیت کنند و یک زن خوب که از او قدردانی و او را تشویق کند.

این کتاب را برایِ شناختِ بهتر ِرفتارهای ِمردان و آسان‌تر کردنِ شروعِ رابطه و بودن با مردان، نوشته شده است، شاید نظریه‌ی مردانِ مریخی و زنان ونوسی درست باشد، اما ما مردان می‌خواهیم با زنِ موردِ علاقه خود روی همین زمین زندگی کنیم. همچنین این کتاب به شما نشان خواهد داد که چگونه راه خود را به سمت قلب مردان پیدا کنید. به علاوه، بینشی را به شما آموزش می‌دهد که بتواند منجر به رابطه‌ی عمیقِ بین‌تان شود. این کتاب نکاتی را به شما یادآوری می‌کند که باعث جلب توجه، ارتباط گرفتن، در آغوش گرفتن، عاشق کردن مردان و ...، از جانب شما می‌شود.

اگر عاشق مردتان هستید، این را زبانی نگویید، اثبات کنید، او را نیز عاشق خود کنید و بهترین‌تان را به نمایش بگذارید. قدردانِ مردانگیش باشید و او را تشویق کنید، به نظرش احترام بگذارید و هر چند وقت یکبار اجازه دهید که احساس کند قهرمانِ زندگیِ شماست.

مادامی که او عاشق شما شد، شما نیز با تمام وجود عشق بورزید، متوجه خواهید شد که عشقتان را هزار برابر جبران خواهد کرد.

شنیدن کتاب هنر ارتباط با مردان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

فرقی ندارد شما مجرد یا در پی رابطه‌ای مصمم هستید، مدت‌هاست از این نوع روابط دور بوده‌اید و یا متحمّل شکست شده‌اید. این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا دلِ مردِ مورد ِنظر خود را بدست آورید و شانسی برای ِشناختنِ همدیگر داشته باشید.

بخشی از کتاب هنر ارتباط با مردان

اولین برخورد، مهمترین است. آیا با این صحنه که مردی در حال عبور از کنارتان، برمی‌گردد و به سمت شما نگاه می‌کند، برایتان آشناست؟ نمی‌خواهید بدانید که چه چیزی باعث بروز این رفتار از جانب او شده؟ بله فاکتورهایی مهم‌تر از زیبایی برای شناخت یک زن هست، ولی زمانی که تازه دارید با هم آشنا می‌شوید، فاکتور زیبایی نقش خواهد داشت، وقتی مردان هنوز شما را نمی‌شناسند، ظاهر و نحوه پوشش یک زن، بسیار اهمیت پیدا می‌کند. اگر در ابتدای کار، امتیاز ظاهر خود را بدست نیاورید، چگونه خواهید توانست آنها را متوجه ویژگی‌های دیگر خود کنید؟

موهای تمیز، براق و مرتب، ناخن های زیبا و مرتب شده، عطری با بوی ملایم، لبخندی نرم و ساده و چهره‌ای شاد، اینها چیزهایی هستند که می‌توانند مردان را به خود جذب کنند. با رعایت این نکات، نقش خودتان را به خوبی روی صحنه زندگی ما مردان بازی خواهید کرد. مردان به سادگی جذب زیبایی می‌شوند.

بعضی از مردان، محافظه کار هستند، در حالی که برخی دیگر زنانشان را جذاب می‌خواهند. اینها همه بستگی به درک ِاشتیاقِ مردان و پیدا کردنِ مردی دارد که ظاهرتان را دوست داشته باشد. عوض کردن ظاهرتان برایِ تحتِ تاثیر قرار دادن ِکسی، اصلاً ایده خوبی نخواهد بود و روزی خواهد رسید که از وانمود کردن خسته خواهید شد و مردان از شما رنجور می‌شوند و خب، این خوب نیست. جذاب باشید، ولی خودتان باشید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۴٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۴٫۴ مگابایت