با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زن، کولیِ قریب

دانلود و خرید کتاب صوتی زن، کولیِ قریب

۴٫۰ از ۶ نظر
۴٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زن، کولیِ قریب  نوشته  زهره سعدزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زن، کولیِ قریب

کتاب صوتی زن، کولیِ قریب نوشته زهره سعدزاده است. زن، کولیِ قریب روایت آیناز دختر کولی با سوادی نصفه و نیمه که هنگام دزدی از قطار تصادف کرده عاشق کسرا پسر زخمی تهرانی می‌شود. کتاب دو شکل روایت را پیش می‌گیرد، نامه‌نگاری و سوم شخص. 

مادر آیناز زندگی سختی را گذرانده است و در جوانی به جنون و مرگ رسیده است اما سرنوشت آیناز چیست؟ آیا زندگی برای او هم همین سرنوشت را پیش‌بینی کرده است.

شنیدن کتاب زن، کولیِ قریب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های ایرانی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب زن، کولیِ قریب

 نخواند دیگر. کیف را چپاند تو جیب. صدای النگوهای حلبی‌اش به هوا برخاست. بلند شد. دوید طرف جمعی که حلقه زده بودند دور آتش. آن‌ها دیوانه وار او را می‌خواستند . رقص او را. پارچه تور را بست دور باسن و شانه‌هایش لرز برداشتند. گیس ها در یک لحظه پریشان شد. صدای جرینگ، جرینگ النگوها قاطی صدای خلخال پا آسمان را شکافت. ده‌ها چشم، دریده، نگاه‌شان میخکوب شده روی لرزش دست ها، سینه و چرخش باسن دختر کولی و پاهایی که در جایی میان زمین و آسمان در نوسان بود . چشم‌ها را بست. باد وحشیانه با مو و تنش بازی می‌کرد و گرمی عرق یخ می‌شد


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
زمان۰۲ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵۹٫۹ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
زمان۰۲ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵۹٫۹ مگابایت