با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
انجمن سری فرانکلین

دانلود و خرید کتاب صوتی انجمن سری فرانکلین

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی انجمن سری فرانکلین  نوشته  پولت بورژوا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی انجمن سری فرانکلین

کتاب صوتی انجمن سری فرانکلین، نوشته پولت بورژوا و ترجمه کوثر خدامی، داستانی جذاب از مجموعه‌ی فرانکلین است. در این داستان فرانکلین و دوستانش انجمن سری خاص خودشان را راه می‌اندازند. 

نسخه صوتی کتاب انجمن سری فرانکلین را با صدای نرگس داغمه‌چی و محمد قدم‌پور بشنوید و از داستانی زیبا لذت ببرید. 

درباره‌ی کتاب صوتی انجمن سری فرانکلین

فرانکلین کوچولو یک لاکپشت دوست‌داشتنی است که ماجراهای زیادی را پشت سر می‌گذارد! فرانکلین خانواده و دوستان خیلی خوبی دارد! او به بازی‌های گروهی و تیمی خیلی علاقه دارد و در مدرسه هم عضر گروه سرود است. او عضر انجمن هنر  صنایع دستی هم هست! اصلا فرانکلین به انجمن‌ها خیلی علاقه دارد! همین می‌شود که یک روز تصمیم می‌گیرد یک انجمن سری برای خودش و دوستانش راه‌اندازی کند. او یک روز مخفیگاهی جذاب هم پیدا می‌کند. حالا همه چیز برای داشتن انجمن سری فرانکلین آماده است...

کتاب صوتی انجمن سری فرانکلین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

همه‌ی کودکان از شنیدن داستان صوتی انجمن سری فرانکلین لذت می‌برند. 

درباره‌ی پولت بورژوا

پولت بورژوا نویسنده‌ی مجموعه‌ی فرانکلین، ایده‌ی نوشتن این کتاب‌ها را را از خاطرات کودکیش گرفته است. او از اینکه در رویارویی با مسائل چه احساسی داشته است و چه واکنشی نشان می‌داده کمک گرفته تا داستان‌های جذابی بیافریند. علاوه بر این، با کمک گرفتن از کتاب‌های تربیتی به والدین هم کمک می‌کند تا درک درستی از مشکلات رفتاری کودکان داشته باشند و شیوه‌ای صحیح برای مقابله با آن را انتخاب کنند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷٫۱ مگابایت